Adapter SMA ženski na N ženski

5,80 

Adapter SMA ženski na N ženski.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: AD SMAFNF-1015 Kategorije: , , , Oznake: , , , , ,

Opis

Adapter SMA ženski na N ženski omogoča prehod med dvema različnima vrstama priključkov, in sicer med SMA (SubMiniature version A) in N (N-type) priključki. Priključki SMA se pogosto uporabljajo v visokofrekvenčnih aplikacijah, kot so brezžične komunikacije, medtem ko so priključki N prav tako namenjeni visokofrekvenčnim aplikacijam, vendar se pogosteje uporabljajo v industrijskih in radijskih sistemih.

Dodatne informacije

Teža0,03 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Adapter SMA ženski na N ženski”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico