Adapter pigtail SMA ženski na CRC9

6,60 

Antenski kabelski adapter SMA ženski na CRC9 moški kotni (SMA female, jack to CRC9) uporabljamo za priključitev zunanjih in sobnih anten na Huawei in ostale modeme (USB Stick).

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: AD SMAFPCRC9-0713 Kategorije: , , , Oznake: , , , , , , , , , ,

Opis

  • Dolžina kabla 15 cm
  • Konektorji SMA ženski in CRC9 kotni

CRC9 pigtail je vrsta koaksialnega kabla, ki se uporablja za povezovanje anten z napravami, kot so mobilni modem, USB modem ali druge naprave, ki zahtevajo antensko povezavo. CRC9 je vrsta priključka, ki se pogosto uporablja pri brezžičnih komunikacijskih napravah, kot so mobilni modem, LTE modem in podobno. Pigtail pa je kratki koaksialni kabel z enim koncem, ki ima CRC9 konektor, medtem ko je drugi konec odprt ali ima drugačen priključek, odvisno od potrebe uporabnika ali naprave. Ta vrsta kabla se običajno uporablja za izboljšanje antenske povezave in s tem kakovosti signala za brezžične naprave.

Dodatne informacije

Teža 0,02 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Adapter pigtail SMA ženski na CRC9”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico