Nimam več dostopa do vseh tem

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

Nimam več dostopa do vseh tem

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 28 Okt 2007, 12:31

Ivo š in še nekateri podobno mi pišete:

[i]Zdravo!
Ponovno se oglašam v vezi dostopa do Podpor za Total TV na Tablah.Še vedno nimam dostopa.Ob kliku na temo se mi pojavi sporočilo,da je ta tema le za KUPCE OPREME in da se naj vključim v skupino????(KATERE
Matjaž- ANTENE online - 041 542 020 - - Izkoristite tedenski popust v spletni trgovini  »
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 28 Okt 2007, 12:39

Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.
Tabla je del moje dejavnosti, nikakor pa ne disocirani oddelek karitasa ipd.

In če tam recimo barvam frulice monobloka ali kažem slike nosilcev LNB da bo novi kupec vsaj v začetku imel malo pomoči jih pač barvam in slikam za njega da lažje usposobi to kar je pri meni nabavil, ne pa da nekdo to potem trosi kot seme svojih dognanj in znanj.
Tudi prispevke naših članov ne dovolim da se raznaša ne da bi se napisalo kdo je avtor in če se on pri tem ne strinja.

LP Matjaž Z.
Matjaž- ANTENE online - 041 542 020 - - Izkoristite tedenski popust v spletni trgovini  »
IvoĹ 
Kraj: Prlekija

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 23 Jan 2008, 00:03

ANTENE napisal/-a:Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.

In če tam recimo barvam frulice monobloka ali kažem slike nosilcev LNB da bo novi kupec vsaj v začetku imel malo pomoči jih pač barvam in slikam za njega da lažje usposobi to kar je pri meni nabavil, ne pa da nekdo to potem trosi kot seme svojih dognanj in znanj.
Tudi prispevke naših članov ne dovolim da se raznaša ne da bi se napisalo kdo je avtor in če se on pri tem ne strinja.

LP Matjaž Z.

Sem pa ostal zvest Tablam in jih z veseljem pregledujem :D,
kljub temu,da si me Totalno izključil iz TOTALA :oops: :roll:
..pa lep pozdrav iz Prlekije :D :D
IvoĹ 

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 28 Jan 2008, 18:31

Ivoš napisal/-a:
ANTENE napisal/-a:Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.

LP Matjaž Z.

Sem pa ostal zvest Tablam in jih z veseljem pregledujem :D,
kljub temu,da si me Totalno izključil iz TOTALA :oops: :roll:
..pa lep pozdrav iz Prlekije :D :D

Kak naivnež sem,misleč,da se bo tvoja duša omehčala in dovolila ponovno pristop vsem temam..Ne vem sicer s čim sem zaslužil kazen,ampak...Osel gre enkrat na led!! :D :D
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 28 Jan 2008, 18:42

.. ker je večina prispevkov preživeta, neaktualna, zaradi zaostrovanja distribucijske politike TOTAL TV tudi zame neprimerna, za nekatere nekateri prispevki tudi zavajajoči zaradi sprememb pri prodaji in še zaradi morje ostalih vzrokov so teme zaprte za večino članov. Navsezadnje lahko po datumih zadnjih objav vidite da se tam nič ne dogaja.
Mislim pa da imate vseeno odprto podporo pri sprejemnikih TOTAL TV.
IvoĹ 

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 30 Jan 2008, 17:10

ANTENE napisal/-a:.. ker je večina prispevkov preživeta, neaktualna, zaradi zaostrovanja distribucijske politike TOTAL TV tudi zame neprimerna, za nekatere nekateri prispevki tudi zavajajoči zaradi sprememb pri prodaji in še zaradi morje ostalih vzrokov so teme zaprte za večino članov. Navsezadnje lahko po datumih zadnjih objav vidite da se tam nič ne dogaja.
Mislim pa da imate vseeno odprto podporo pri sprejemnikih TOTAL TV.

Se strinjam..Hvala! :D
Deniss
Kraj: Nova Gorica

OdgovorNapisal/-a Deniss » 30 Jan 2008, 17:57

Matjaž jst bi pa rad dodal nekaj na listi programov pa nimam več dostopa :?:
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
IvoĹ 

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 30 Jan 2008, 17:59

Deniss napisal/-a:Matjaž jst bi pa rad dodal nekaj na listi programov pa nimam več dostopa :?:

Te tvoje prispevke tudi jaz pogrešam...ni se treba matrat s sprejemnikom :D
Deniss

OdgovorNapisal/-a Deniss » 30 Jan 2008, 18:02

Ja najboljše bi bilo, da bi se dalo to listo nekam da jo vsi vidijo

Slika Slika
IvoĹ 

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 30 Jan 2008, 18:18

Deniss napisal/-a:Ja najboljše bi bilo, da bi se dalo to listo nekam da jo vsi vidijo

Matjaž,na tebi je! :lol:
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 30 Jan 2008, 19:54

Odprto na starem mestu pišite in rišite
Deniss

OdgovorNapisal/-a Deniss » 30 Jan 2008, 20:00

Hvala :)

Slika Slika
IvoĹ 

OdgovorNapisal/-a IvoĹ  » 30 Jan 2008, 20:27

Deniss napisal/-a:Hvala :)

Tudi v mojem imenu :D :D
Sedaj pa je na tebi Denis...obnovi listo ..hehe :lol: