TOTAL TV Slovenija

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
SavoS
Kraj: Ĺ kofja Loka
Kontakt:

TOTAL TV Slovenija

OdgovorNapisal/-a SavoS » 08 Jun 2007, 20:13

NAJBOLJ AKTUALNI SLOVENSKI TV PROGRAMI KMALU NA SATELITU :

Najbolj atraktivni slovenski TV programi – POP TV, Kanal A, TV 3 in Sport klub Slovenija, bodo kmalu začeli z oddajanjem na Eutelsat W2 in bodo tako postali dostopni vsem gledalcem na slovenskem ozemlju. Pridružili se bodo ostalim slovenskim TV programom, ki so na tem satelitskem področju že prisotni.

Programi se bodo pojavili kot sestavni del DTH satelitske platforme »Total TV Slovenija«, ki bo začela delovati junija letos.

Total TV, regionalna satelitska platforma, znana kot »kabelska preko satelita«, bo v svoji verziji za slovenski trg vsebovala najboljše komercialne slovenske programe s kakovostno sliko in tonom v digitalni obliki. Poleg tega bo ponujala še najbolj kakovosten izbor mednarodnih programov, ki so prevedeni v slovenski jezik.

Začetek delovanja te platforme na slovenskem ozemlju, bo ustvaril tehnološko-distributivno platformo za pokrivanje celotnega področja države. Prav tako bo omogočil ustvarjanje novih televizijskih programov, namenjenih izključno satelitski in kabelski distribuciji, ki jo pričakujemo do konca leta 2007.

Opremo, nujno za uporabo te storitve, bo Total TV uporabnikom ponujal brezplačno. O načinu distribucije, kot tudi ponudbi Total TV paketa, bomo javnost obvestili v kratkem.

info : SBB TOTAL TV

še to... paket se bo oddajal iz slovenske STN, ki ima sedež v BTC-ju v Ljubljani

EVO ZDAJ TUDI URADNO

Matjaž.... a lahko daš kot novico??!
morfej5

OdgovorNapisal/-a morfej5 » 10 Jun 2007, 07:16

A bo zadostovala samo ena kartica za ves total TV? ali bo potrebno imeti več kartic. Eno za obstoječi total TV eno pa za slovenski?
janja

OdgovorNapisal/-a janja » 10 Jun 2007, 10:08

Zadoščala bo obstoječa, v prihodnosti bo pa verjetno treba pri sklepanju naročnine izbrati paket-e.
B99

OdgovorNapisal/-a B99 » 10 Jun 2007, 16:05

Total Slovenija-To je najlepša novica,kar sem jih slišal v zadjem letu.Še
pametno ceno, pa sem vaš zvesti naročnik.
traktor

OdgovorNapisal/-a traktor » 10 Jun 2007, 16:46

Jest bom tud takoj naroču k bo možen. 8)
Uporabniški avatar
gost

Re: TOTAL TV Slovenija

OdgovorNapisal/-a gost » 21 Mar 2017, 10:11

Mene pa zanima, ker sem našla brezplačni Eurosport, RTL (več RTL jev, tudi RTL NITRO), Pro7, Sport 1, Tele 5, Rtv Slovenija, Htv, Pink (več srbskih Pinkov), Disneya, Kiko, Russio Today, BBC in še kup drugih programov, zakaj bi vsak mesec plačevala 17€, če za 170€, dobim vso opremo, s katero polovim te proste programe?
In zakaj imam glavo s tremi vratovi, ki so debeli samo 23 milimetrov in sem jih morala z vrvico zvezati v anteno? Zakaj ne delajo anten v katere bi pasale glave s tremi vratovi? Zanima me, če bi v to anteno pasala troglava glava?https://www.antene-zupancic.si/sat-antena-penta85-p-200.html ali pa v njeno rdečo sestro?
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 21 Mar 2017, 15:11

Kako don Corleone ukrade Kanal A?
V televizor Sharp vtakne sposojeno Total kartico, potem naravna na Kanal A in potem izvleče Total kartico in v luknjo na televiziji Sharp vtakne kartico za telefonsko govorilnico. Total kartico pa vrne lastniku in televizor Sharp zdaj kaže Total tv programe.

Dva lastnika psov se pogovarjata:
Moj pes je neverjetno dober, vsako jutro mi v posteljo prinese časopis.
To naredi tudi moj pes.
Seveda, samo ti imaš naročen časopis, jaz pa ne.
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 27 Mar 2017, 13:57

Imam Opticum Easyfind glavo, in krožnik od Totala, ki sem ga nabavila na Bolhi. Zanima me, če bi lahko to glavo povezala s, kakšnim vašim sprejemnikom, ker sprejemnika pa res ne bom kupovala na Bolhi, ker na zagotovo ne bo imel garancije in če je na Bolhi, mora že obstajati razlog, da se ga je kdo hotel znebiti. Gledala bi Eurosport in TV Slovenija.
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 31 Mar 2017, 14:24

https://www.wired.com/2009/04/fleetcom/
In polpismeni Brazilski tovornjakarji ukradejo cel satelit. To pomeni, da bi dejansko lahko oddajali cel šopek tovornjakarskih programov.
Mislite, da bi Total tv uvrstil program, na katerem se tovornjakarji pogovarjajo o hrani, vremenu in cipah v svojo programsko shemo?
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 24 Apr 2017, 12:35

Ali je že Total tv zaradi Pro plusa že zvišal položnice za 5€?
No jaz gledam samo Hotbird 13 in Astro 19 zato nimam nobene položnice. Antena Triax je pa čisto enaka kot tolalova, samo da zanjo ne plačujem naročnine.
PS. RTV je vmes med Astro 19 in Hotbirdom 13. Moj izračun pravi, da prej kot v dveh letih dobim povrnjen strošek nakupa opreme in plačila monterja, če ne naročim Totala.
Moj izračun
monter 100€
antena 60€
rtv karta 20€
držalo antene 10€
troglava glava 40€
sprejemnik 54€
kabel 6€
290€
Pro plusovih programov pa ne bi gledala, niti če bi mi Pro plus plačal za gledanje.
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 03 Maj 2017, 09:31

Zakaj se televizor LG LED TV 32LH6047, ki je pameten televizor ne sme priklopiti na Totalovo anteno, brez Totalovega sprejemnika, čeprav ima slot in luknjo za kartico?
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 03 Maj 2017, 11:16

Če bi imel pametni televizor in bi naročil Total tv, bi bil tvoj televizor pametnejši od tebe.
Uporabniški avatar
gost

OdgovorNapisal/-a gost » 04 Maj 2017, 03:25

Ali je pametni televizor, ki ima v sebi satelitski sprejemnik, preveč pameten, da bi kazal Total tv? Oz. ali je pametni uhd ali full hd televizor od LG, ki jih prodajajo že za par sto evrov, bolj pameten od lastnika, če se lastnik odloči za Total tv in plačuje po 17€ samo zato, da bi lahko gledal par sto programov, čeprav večinoma gleda, tri štiri priljubljene programe?
Recimo kot jaz, ki gledam Pro7maxx, Tele5, Rtl nitro in par Ruskih s Hotbirda 13? Rtv pa za Dnevnik. No jaz se ne bi odločila za Total, ker ga ne rabim.

Vrni se na “Splošno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov