Profesionalni LNB ULTRA BLACK

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 04 Nov 2008, 19:40

Po dolgem času zopet na zalogi LNB višjega kakovostnega razreda. Gre za enojni univerzalni konverter (LNB) visoke učinkovitosti INVERTO IDLB-SINL40-ULTRA-OPP BLACK Ultra velikega ojačanja in nizkega šuma (high gain-low noise).
Ob odlični izolativnosti in naprednim filtrom LNB omogoča boljše delovanje v primerjavi z običajnimi standardnimi LNB. več na http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/743
Matjaž- ANTENE online - 041 542 020 - - Izkoristite tedenski popust v spletni trgovini  »
fatmir

OdgovorNapisal/-a fatmir » 04 Nov 2008, 23:01

Kja pa MTI High Gain Low Noise Single LNB AP8-T2N....

Prejšnjič sem zamenjal na moji anteni invacom 0.3dB imel kakih pet let(zalilo deževje) z edision, ki ga imaš v ponudbi in morem reč da je na nekaterih programih boljši signal in da ni kakšne razlike med temi lnb-ji!
Uporabniški avatar
ANTENE
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a ANTENE » 05 Nov 2008, 00:43

Pred leti sem imel MTI konverterje sky buster, ki so resnično delali boljše od standardnih. Na eksotičnih pozicijah in problematičnih transponderjih,ob gužvi na orbiti ... To isto naj bi zmogli tudi ti novi INVERTO in za pričakovat je da so s časom pogruntali kaj novega okrog tega. Sky buster je takrat v nadaljevanjih testirala in primerjala revija Telstar in takrat je premagal ostale. Sam ga imam še vedno na svojih parabolah za domačo potrebo. Ja Edision ni slab.Prav si ugotovil.
Matjaž- ANTENE online - 041 542 020 - - Izkoristite tedenski popust v spletni trgovini  »

Vrni se na “Satelitska oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov