Sela pri Zajčejem vrhu in sprejem Hrt

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Sela pri Zajčjem vrhu in sprejem Hrt

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Moram vam sporočiti, da je "nemogoče" tudi mogoče. Zadnjič sem pri vas nabavil Fracarov ojačevalnik (ojačanje 34bd). Na kanalu 36 sem brez težav dobil Hrt1, na kanalu 40 Hrt2 in kanalu 63 Rtl - vsi programi vertikalno. Uporabil sem dve Uhf anteni, eno pa sem usmeril proti severu in dobil programe iz Krvavca, Kuma, Pohorja in Boča - vse brez težav. Uporabil sem še Fracarovo kretnico z dvema uhf vhodoma. Za vaš nasvet in pomoč pri izbiri artiklov v vaši trgovini se vam najlepše zahvaljujem.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Zajčji vrh je sploh specialiteta. Prislonjen tik pod Gorjance (še z Lastovko so težave, če oddajniško špico vidiš), Zagrebški Slijeme je skrit, Velebitska Mirkovica tudi no očitno pa vam je uspelo posesati krapinsko Ivanjščico ali kako se že reče temu hribčku.
Je zaznati kaj DVB-T? Ojačevalnik je sicer DVB-T kompatibilen vendar morda kdaj na polno odprt premočan, no saj se ga da spuščati za kar nekaj decibelov.

Sicer pa gre za MAP106 http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/191
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Ojačevalec je na polno odprt. Z USB TV kartico na prenosem računalniku sem preveril sprejem digitalnih kanalov. Slovenski paket se lovi na kanalih 37, 45, 66 in avstrijska na kanalu 24 in 30 (dva različna muxa - skupaj 7 kanalov). Hrvaškega digitalnega signala ni. Mogoče bo, ko bodo štartali na Ivanjščici.
Odgovori