Gledanje ruskih programov

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Gost

Gledanje ruskih programov

Odgovor Napisal/-a Gost »

Imam satelitski komplet ISA-2CI s parabolo 80 cm in me zanima preko katerega satelita oziroma katere lege bi lahko gledal ruske kanale. Sem protorsko omejen, saj živim v naselju v bloku. Kam mora biti obrnjena antena in kako nastavljena, da bi bilo možno sprejemati ruske programe (npr, NTV, Ruski 1, 2 in 3 kanal ipd.., oziroma kaj podobnega). Hvala lepa za odgovor.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Naredil sem posnetek kaj ta trenutek RUSKEGA lahko na koordinatah Ljubljane nemoteno spremljamo z 80 cm anteno offset v pasu KU .Na seznamu sicer ni "mojega priljubljenega " ruskega satelita AM 22 s 53 vzhodno s kupom kvalitetnih programov (NEO,CTC...),seveda nekodiraniH ( antena 85 -100). Na seznamu so tudi kodirani , ki pa imajo zabeležko pod crypt,nekodirani pa imajo prazno.Tudi če ni dosti maneverskega prostora in če gredo Astra in HB mislim da bo tja do Siriusa bp.
Sprejemnik podrobno ne poznam, pri meni se ni prijel in zato ...sicer pa sprejemnik ne vpliva na "ruski " sprejem. Kopirajte link na mojo stran in si oglejte vaše pogoje.
http://www.antene-zupancic.si/sitemap.php
Matjaž
Zadnjič spremenil ANTENE, dne 17 Apr 2013, 09:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Bunkec
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Okt 2005, 11:03
Kraj: Velenje

SIRIUS IN NTV MIR

Odgovor Napisal/-a Bunkec »

Včraj sem doma napisal dodatno vprašanje, vendar ga danes ne vidim na tabeli, vezano na kodiran program NTV MIR preko Siriusa. Resda še nisem bil prijavljen kot uporabnik, pa tudi izgled je bil še po starem.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Brisal ni nihče ničesar, verjetno se je kaj zataknilo in lepo prosim , če ste bolj natančni , kaj vas okrog tega programa zanima . Oprema? Uporabnina ?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Bunkec
Prispevkov: 7
Pridružen: 10 Okt 2005, 11:03
Kraj: Velenje

Ponovno sporočilo

Odgovor Napisal/-a Bunkec »

Sedaj imam zadevo montirano, ter deluje, In sicer na siriusu. Sedaj me pa zanimajo kako bi lahko gledal kodirane programe na siriusu - najbolj me zanima Pervij kanalVsemir, NTV Mir.
Na sprejemiki imaam 2 CI slota-prazna za verjetno gledanje kodiranih programov, ki podpirata Viaccess, NagraVision,Conax, Cryptoeorks, Irdelo in ASTON). Sprejemnik je ISKRA ISA-2CI (DT415S ISA-2CI, proizvajalec Sichuan Digital Telemedia Co. Ltd.
Ali se da kje dobiti kartica oziroma ali si jo lahko pridobim iz Rusije (imam možnost).
Hvala za odgovor in lep pozdrav.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ntv mir in Pervij kanal Vsemirnaja s. je možno gledati kodirano v paketu NSAB na Siriusu 12380/27500/H/3/4 kodirano v sistemih: Viaccess2.3, Viaccess2.4,Viaccess2.5,Wegener,Videoguard.
Potreben je ustrezen modul, nato pa čez
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

FLY SAT

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

TV Centr Moscow

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

TV Centr Moscow se je pridružil "rojaku" intenacional na Siriusu 5 stopinj vzhodno.Parametre imate na sliki , sprejem odličen zadošča 80 , priporočam Gibertini 85 ( TU JE ) in pa nosilec LNB s tro ali s štirimi možnostmi
( glej jih TU ) V kombinaciji z ostalimi legami 19,13,5 in 23, 5 vzhodno in drugo

Trenutno gre film zgleda pa tako

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Na HB oddaja nekodirano Detskiy Mir

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori