LNB enojni ALPS BSTE8-851A

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

LNB enojni ALPS BSTE8-851A

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

-enojni LNB omogoča sprejem analognih in digitalnih satelitskih TV in RA signalov

-zaradi svoje koničaste oblike je zelo primeren za večantenske satelitske konfiguracije


Na spodnji sliki sprejema signale z aktualne lege na 16 vzhodno in je nameščen na 100 cm anteni med Astro 19 in Hotbird 13 vzhodno.

Slika

Podobna tema je tekla tu

Naročilo tu
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Točno. Gre seveda, tudi na 85, ki jo imam v trgovini sem to počel s tremi enakimi INVERTI. Tu sem se odločil za metrsko, ker sem prvenstveno moral zagotoviti ljudem sprejem včasih tako problematične RTV SLO , kjer je vsak decibel ob dežju še kako potreben.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
ALES
Prispevkov: 7
Pridružen: 12 Dec 2005, 18:59

Odgovor Napisal/-a ALES »

Ali bi bil ta nosilec primeren za mojo obstoječo anteno 85cm, kjer imam sedaj Astro in HB skupaj, pa bi na sredo dodal še pozicijo Eutelsat16W?
Hvala, LP
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

O tem ste že spraševali po drugih forumih in vsako pametnikovanje o tem kakšen nosilec in če določeni nosilec paše na vašo 85 cm anteno je brezpredmeten, če sami ne veste kakšen nosilec sploh gre na vašo anteno. Lahko da paše , lahko pa da tudi ne .Sam imam vsaj 4 tipe 85 cm anten pa vsaj na dve ne pašeta niti univerzalna nosilca kaj šele nosilec narejen za poplnoma drug tip antene.
Zgornji je originalen za zgornjo anteno vendar sem ga moral prirediti tako da sem ga za vmesno lego zožal tako da sem porezal plastičen del in ga preko aluminijastega traku pričvrstil preko knipingov sosednjih objemk.
No nekatere antene pa že imajo priložene tudi takšne primerne nosilce.
Brez inovativnosti pač ne gre.

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
ALES
Prispevkov: 7
Pridružen: 12 Dec 2005, 18:59

Odgovor Napisal/-a ALES »

Se strinjam, nikakor nosilci ne pašejo križem. Sedaj imam improvizirano rešitev - Alu trak + žica držita 3 LNB-je skupaj in vse skupaj ni videti prav lepo. Zaradi starih, debelih LNB pa trenutno ne morem ujeti 16E poleg HB in Astre. Zato pa bi rad to sračje gnezdo zamenjal z nekim solidnim nosilcem in kot sem izvedel je treba srednji LNB nadomestiti s tajnšim.
LP Aleš
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Tako kot ti je že predlagal na drugem forumu moderator se mi zdi morda ta hip najprimernejša ali najbližja rešitev v univerzalnih posamičnih objemkah. Glej tu http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/226

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori