Zunanja 40 cm antena DVB-T z ojačevalnikom

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Zunanja 40 cm antena DVB-T z ojačevalnikom

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
bbenci2
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Dec 2007, 17:18
Kraj: Moravske Toplice

Odgovor Napisal/-a bbenci2 »

Kaj je to samo marketinška poteza ali je res antena specializirana za DVB-T?
iptecom
Prispevkov: 6
Pridružen: 05 Nov 2008, 20:26

Odgovor Napisal/-a iptecom »

Antena je odlična (preverjeno)
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Sicer prodajam dve varianti Ena je za 5V, za 12 Voltov pa sem jih dal narediti kar sam.
Anteni pa sta resnično novi, vendar ne neka tehnična novost. Malo predelave starejših modelov in pa primernost za naše razmere. Tole okrog marketinške fore pa tole da smo ali pa recimo temu sem v trgovini vse antene, za katere vem da so primerne za DVB-T in to so malone skoraj vse, poimenoval v DVB-T antene, ker sem naveličan nonstop razlagati ali je kakšna antena "sposobna" sprejemati digitalijo ali ne. Nekaj podobnega se je dogajalo zadnjih deset let pri LNB ko so me kupci ( tudi zaradi ostalih prodajalcev in monterjev, ki so zaradi neznanja ali prebrisane zlobe "razlikovali med digitalnimi in analognimi LNB) večkrat spraševali o tem ali je digitalen LNB ali ne. Zame torej ne obstaja več takšnih in drugačnih anten ampak so vse DVB-T

iptecom@ vaša lokacija? in proti kateremu oddajniku ste jo usmerili, kam ste jo namontirali?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
iptecom
Prispevkov: 6
Pridružen: 05 Nov 2008, 20:26

Odgovor Napisal/-a iptecom »

Lokacija je Zidani Most, malo višje v smeri Rimske Toplice.
Na TV gledam programe iz Kum-a in sicer na 45 kanalu 666MHz in
na 42 kanalu 642MHz hrvaške, sicer ne vem kateri oddajnik je (mogoče Sljeme,ali kateri drug v bližini).
Na strehi imam anteno BLU 920F.
Poskusil sem priključiti anteno DVB-T4508/5V in opazil, da ima isti sprejem ali pa celo boljši za okoli 10 procentov s tem, da sem jaz celo odmontiral ojačevalec v njej, ker sprejemnik General Satellite nima napajanja za zunanje antene z ojačevalcem čeprav ima opcijo v menuju.
Glede na velikost antene za montažo in njen sprejem je odlična .V prvi priliki bom pri vas naročil usmernik 5 voltni, da vidim še rezultate z ojačevalcem
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nimam primernega usmernika, zato sem "dal narediti" 12 V antene
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori