Kredit za nakup, odpoved kabelske TV

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Kredit za nakup, odpoved kabelske TV

Odgovor Napisal/-a copicar »

Pozdravljeni !

Nevem ali to spada v to rubriko,vseeno bom vprašal ,ali v vaši trgovini dajete tudi kaj na odplačilo oziroma na kredit
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Tudi !
Na trajnik preko NLB , redni priliv, do 6 mesecev , obrok ne sme biti manjši od 5000 sit. Pa cena zaradi stroškov ( ne obresti) ni internetna ampak normalna se pravi malo višja! Pa nekaj dni traja več da prejmete artikel.Prvi polog ni obvezen.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Odgovor Napisal/-a copicar »

Pozdravljeni !

Hvala za odgovor,sedaj pa me zanima ali bi mi lahko svetovali oziroma,dali kak pred račun za digitalno satelitsko, ki nebi stala več kot 40.000-50.000 sit in bi lahko gledali slo1,2 cro 1,2.
Zanima me še koliko stanejo kompleti z dvema sprejemnikama,saj sva se z ženo odločila ,da bi nekaj kupila,ker z kabelsko ki jo imamo v m.soboti nisva zadovoljna.
LP SAšA
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Vaše zahteve so prevelike za denar , ki ste ga pripravljeni odšteti za satelitski sprejem.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Odgovor Napisal/-a copicar »

Hvala za odgovor !

Kaj bi pa potem dobil za ta denar ?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Toliko je samo uporabnina za HRT 1 in 2 za eno leto.
40 000 je soliden dekoder za SLO 1in 2. Kje je pa ostala oprema. Kako do POP TV , Kanal -A , Discoverya, NGC.....?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Odgovor Napisal/-a copicar »

Hvala za odgovor,ravno zato ker sva laika glede satelitske bi vas prosil,če mi lahko poveste koliko bi me stalo ,če hočem vse te programe kot so slo1,2 cro1,2 poptv,akanal...in koliko pride letno uporabnina
lp saša
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Potrebno bo kombinirati s klasično izvedbo sprejema preko oddajniško pretvorniške mreže.S katerega odajnika sprejemate v vaši okolici? Ste v bloku ? Ste proti strešnim klasičnim antenam, vas moti izgled?Kakšno imate kritino?? Kako imate inštalacijo v hiši? Kako pride kabelska v vaše stanovanje? Koliko TV imate?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Odgovor Napisal/-a copicar »

Živim v M.Soboti v bloku 5 nadstropje(najvišje),zdi se mi da je streha pokrita z tegolo,imamo tri TV,kabelska pride do nas po fasadi bloka,nimam nič protistrešnim antenam,saj tudi jaz nameravam imeti satelitsko na strehi bloka.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Faktor stroška pri satelitski je skoraj enak številu uporabnikov. Marsikdo je prepričan , da je zadeva podobna kabelski ali klasični TV , ko se da med TV samo delilnik ali prehodno vtičnico za tistih 2-do max5000 sit in je že za oskrbo poskrbljeno.Žal pri satelitski ni tako .Vsak mora imeti svoj sprejemnik , ki je levji delež satelitskega stroška pa tudi ostale naprave so za več uporabnikov dražje kot pa samo za enega. Recimo en dvojni TWIN LNB je dražji kot pa dva enojna in za vaš primer ko moramo za tri TV na anteno namestiti četverne LNB ker trojne nimamo.Vsak mora imeti svoj dovod kabla , svoje ali pa skupno dražje stikalo. Konzole in pločevinasta parabola pa prihod monterja jim je skupno, to je edino kar poceni malo zadevo.
Kaj nimate več skupinskega antenskega sistema v bloku. Predvidevam da ga imate ker so kablaši stvar vlekli po fasadi in pustili stare razvode po vtičnicah nedotaknjene. Po moje stvar še dela saj se verjetno vsi niso odločili za kabelsko.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
copicar
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Jan 2006, 18:39

Odgovor Napisal/-a copicar »

Pozdravljeni !

KOliko jaz vem nimamo v bloku antenskega sistema,Midva z ženo bi imela satalitsko za eno TV ,mogoče za dve odvisno od cene saj v dnevni sobi imam siol TV, ki pa tudi nažalost lahko gledate le en TV,čeprav obljubljajo že eno leto da bo drugače pa nič od tega.Zato pa me zanima koliko bi me stalo,če si dam narediti satalitsko za en TV saj mislim da bi se mi na dolgi rok bolj splačala kot kabelska ki se vsak mesec dviguje in je že prišla na skoraj 3000 sit mesečno
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Potem pa kar pričnite izbirati. Jaz imam nekaj malega kompletov že nastavljenih za kaj več in če se montaže ne boste lotili sami se boste morali obrniti na lokalnega monterja ker je 400 km mojega prihoda le prevelik strošek pri takšnem kompletu.
še enkrat v opozorilo s satelitsko samo ne boste rešili vsega in je zato potrebno reševanje tudi na klasičen način. To pa spet ni poceni.O ceni tega bi pa znal več povedati tisti ki te stvari počne na vašem koncu Slovenije.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori