Nakup SAT antene

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
DANIJELA
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Jul 2008, 15:51

Nakup SAT antene

Odgovor Napisal/-a DANIJELA »

Živjo. Mal srfam pa berem o teh kompletih na Vaši strani. Pa bi vseeno rada, Vaš nasvet.V hiši imam mansardno stanovanje. Nameravam kupiti SAT anteno pa me zanima kaj vse potrebujem, da bo delovalo tko kot je treba( mislim na dodatne kable, sponkepa take reči, ki jih moraš dodatno kupiti), da ne bi pol k bo treba montirat pa nimamo tega pa tega...) Kupiti mislim komplet 1 satelit za 1 TV.Ker sem z denarjem mal na tesnem me samo zanima a je možno potem, čez neki časa, še en TV priklopiti na ta komplet, kaj bi morala še kupiti.
Lepo prosim, če mi pomagate.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kaj pričakujete od satelitske?
Kater satelit imate v mislih? Katere programe?
Kakšen mora biti sat sprejemnik? Koliko potrebujete kabla?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
DANIJELA
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Jul 2008, 15:51

Odgovor Napisal/-a DANIJELA »

Koliko kabla bi potrebovala, približno 15m.Glede programov bi rada gledala RTL 1-2, SAT 1, ORF 1 - 2,CARTOON, HRVAšKE PROGRAME, DISCOVERY, šPORT, HALLMARK,MTV,ANIMAL PLANET,HBO...Glede sprejemnika pa, da bo predvajal te programeda mi ne bo v enem tednu crknu.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Sprejemnik bi že našli tak da ne bi takoj crknu, glede vaših želja po programih pa ostajam brez besed.Predolg bi bil odgovor in predolg seznam opreme, kaj vse potrebujete da bi vse to gledali, če sploh bi lahko gledali in na kakšen način plačevali naročnine in uporabnine
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
DANIJELA
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Jul 2008, 15:51

Odgovor Napisal/-a DANIJELA »

Pol mi pa povejte, če kupim komplet 1satelit za 1 TV, ki stane pri vas 89,90 E katere programe bi lovila, oziroma bi gledala.Kja bi dodatno potrebovala za namestitev tega kompleta. A bo to lažje za odgovoriti!
kokodix
Prispevkov: 16
Pridružen: 19 Nov 2007, 23:16

Odgovor Napisal/-a kokodix »

Zavse naštete kanale ni možnosti z enim sistemom.
Najbližje je Total ampak še vedno ne Hrvaških,Avstrijskih, Cartona.
Priporočam Total za strošek 80 Eur in mesečno naročnino min 16 Eur seveda z doplačilom za Hbo.
Za Hrvaške in Avstrijske kanale pa je potebno vedeti od kje ste pa bi se mogoče dalo rešiti z Dvbt.
Edino Cartoona pa v tej varianti ni.

Lp
DANIJELA
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Jul 2008, 15:51

Odgovor Napisal/-a DANIJELA »

Hvala za odgovor. Sem z okolice Bleda. Naročnina mi kaj preveč ni všeč, ker starša mata kabelsko pa naročnino plačujeta pa vsakič po malem zvišujejo ceno.Ja risanke bi pa rada mela, ker mam sinka , ki rad gleda risanke.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kot pravi Kokodix Cartoona ne bo, lahko pa z mojim kompletom na http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/145 , ki ga omenjate gledate, v kolikor boste ciljali anteno na Astro, gledate nemško govorečo otroško Kiko, občasno neke RTL in morda še kakšno malenkost na drugih tujih programih.
V kompletu je vse preverite le če je kabla 12 metrov dovolj če ne razliko naročite posebej in v kolikor boste anteno namestili na stenski zidni nosilec le-tega naročite pod opisom v dodatnih možnostih.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Harigast
Prispevkov: 2
Pridružen: 05 Maj 2008, 19:33

Re: Nakup SAT antene

Odgovor Napisal/-a Harigast »

DANIJELA napisal/-a:Živjo. Mal srfam pa berem o teh kompletih na Vaši strani. Pa bi vseeno rada, Vaš nasvet.V hiši imam mansardno stanovanje. Nameravam kupiti SAT anteno pa me zanima kaj vse potrebujem, da bo delovalo tko kot je treba( mislim na dodatne kable, sponkepa take reči, ki jih moraš dodatno kupiti), da ne bi pol k bo treba montirat pa nimamo tega pa tega...) Kupiti mislim komplet 1 satelit za 1 TV.Ker sem z denarjem mal na tesnem me samo zanima a je možno potem, čez neki časa, še en TV priklopiti na ta komplet, kaj bi morala še kupiti.
Lepo prosim, če mi pomagate.
Priključite se na kabel staršev in odrešeni boste vseh skrbi.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

..točno in strošek ne sme biti večji od 20 Eurov. In brez nove naročnine
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
DANIJELA
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Jul 2008, 15:51

Odgovor Napisal/-a DANIJELA »

Ja na žalost ne bo šlo, ker starši ne živijo z menoj. Drugače sem se že odločila,kaj bom kupila, tko da svem ki ste mi pomagali z odgovori, hvala lepa.
fatmir
Prispevkov: 40
Pridružen: 07 Nov 2005, 12:34

Odgovor Napisal/-a fatmir »

Piki
Prispevkov: 6
Pridružen: 12 Sep 2008, 16:00

COMAG

Odgovor Napisal/-a Piki »

Ali tale sprejemnik (COMAG SL35 ) tudi podpira Premiere ? :? ali je kateri drugi?
s51zg
Prispevkov: 2
Pridružen: 01 Avg 2007, 10:43
Kraj: Srednje brdo

Odgovor Napisal/-a s51zg »

Tudi sam se navdušujem za Dreambox-a, vendar trenutno menda ni dobavljiv. Imam internet, zanima me, kakšna pretočnost zadostuje za nemoteno delovanje TV-ja?

LP
janez
Odgovori