V Poreču bi rad gledal POP TV, KANAL A, TV3

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Kupec
Prispevkov: 84
Pridružen: 27 Jul 2006, 17:22

V Poreču bi rad gledal POP TV, KANAL A, TV3

Odgovor Napisal/-a Kupec »

Prosim za pomoc pri sprejemo TV signalov iz kempa ZELENA LAGUNA iz PORECA.
Imam 2 anteni uhf Threestar s in tlpo 3516 mini Iglar zanima me ce bi lahko
sprejemal POP TV, ACANAL,TV 3 KER HR 1 HRT2 RTL NOVA LJ1 LJ2 DOBIM KAJ BI MOGO
NABAVIT ENI MI PRIPOROCAJO DVB-T SPREJEMNIK MPGE 4 ALI BI BIL DOVOLJ SAMO VAS
OJACEVALNIK MPGE 4.
Lep pozdrav.
Obiskovalec spletne trgovine
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Programi ki jih omenjate zaenkrat ne oddajajo v DVB-T tehniki, niti mi ni jasno kako je na vaši lokaciji z možnostjo sprejema z naših oddajnikov.
Osebno vidim ta trenutek enostavno rešitev v mobilnem kompletu za TOTAL TV s predplačilom naročnine za nekaj mesecev recimo za 3 ali 6 ...

en takšen preizkušen komplet najdete na http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/594
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

TV3 oddaja preko DVB-T drugo pa je vprašanje če se dobi v Poreču DVB-T signal s Belega križa.
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

No lahko povem, sem imel na dopustu s sabo prenosni računalnik in DVBT Gigabayte U 8000 (TV kartica usb), ki sprejema analogne in digitalne programe. Uporabil sem sobno anteno anteno http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/494

Kar se tiče digitalnega sprejema, sem bil pozitivno presenečen.Slovenski in hrvaški digitalni kanali so delovali brez težav. Samo 1x se je zgodilo, da je hrvaški digitalni signal izginil - takrat se je na istem kanalu pojavil zelo močen nek analogni italijanski program (dobil pa sem tudi 34 italjanskih digitalnih kanalov). Kar se tiče analognega sprejema. Slo 1 na kanlu 6 odlična, Slo 2 na kanalu 41 odlična, Tv Koper na kanalu 27 odličen. Slabša slika je bila bila slo1 na kanalu 33, slo2 na kanalu 46 in TV Koper na kanalu 58. Kar zadovoljuv sprejem je bil na kanalu 62 - A kanal. Na kanalu 61 pa je bil zelo slab sprejem kanala tv3(seveda pa je bil brezhiben digitalno), zelo slaba slika slo 1 je bila na kanalu 38. Tak sprejem sem imel približno 4 km pred Novigradom. Z uvedbo digitalne zemeljske televizije, so je zelo izboljšal sprejem programov v Istri, ko pa bodo Italjani ugasnili svoje zemeljske oddajnike, pa ne bo več nobenih težav.
Odgovori