Navadne antene, slab signal

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
leja
Prispevkov: 3
Pridružen: 09 Jan 2006, 10:08

Navadne antene, slab signal

Odgovor Napisal/-a leja »

Imamo navadno anteno, vendar zelo slab signal-relijef namreč. kakšno anteno prriporočate za bolšo sliko, sam ne satelitsko.
Bistvo je očem nevidno! Treba je gledati s srcem!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Rabite primerno. Vsaj nekaj podatkov ne bi bilo odveč !
Na kateri oddajnik ali pretvornik gravitirate.? Katere frekvence ali kanali so prisotni.? Imate anteno zunaj? Ali imate ojačevalnike , več anten....?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
leja
Prispevkov: 3
Pridružen: 09 Jan 2006, 10:08

Odgovor Napisal/-a leja »

Imamo eno navadno anteno brez ojačevalčca in to zunaj. Na ostale stvari se pa ne spoznam. Lahk še povem sam to da smo doma u dolini in je signal moten in imamo zelo slabo sliko(potv, akanal, hrtv1, rtl, slo1, slo2)
Bistvo je očem nevidno! Treba je gledati s srcem!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Zgleda da je bistvo očem res skrito in to je signal, za katerega pa kot kaže srce v vašem primeru ni dovolj.
Potrebno bo opraviti meritve. Obrnite se na lokalnega monterja ta vam bo znal svetovati. V vsakem primeru, če ste mnenja-morda ne bo odveč povprašati pri sosedih kako njim kaže TV- da je kraj res slab za sprejem RTV SLO potem priporočam da se obrnete neposredno na RTV SLO http://antene-zupancic.si/slo.pdf ali pa mi zaupate vaš naslov pa bom jaz povprašal pri njih kako in kaj in vas obvestim kakšna je resnična situacija pri vas.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
leja
Prispevkov: 3
Pridružen: 09 Jan 2006, 10:08

Odgovor Napisal/-a leja »

Naš naslov je:
.... Leskovšek
Voduce 13
3263 Gorica pri Slivnici

Pa hvala za odgovore!
Bistvo je očem nevidno! Treba je gledati s srcem!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Razmere na vašem naslovu so takšne, da vam pripada delež, ki ga sofinancira nacionalni javni zavod. Posebnih dodatnih meritev se ne bo opravljalo.
Glede izvedbe oz. kako uresničiti to kar vam pripada se lahko osebno obrnete name info@antene-zupancic.si ali pa na merilna@rtvslo.si kjer jim pač razložite , da sem že jaz v vašem imenu kontaktiral z njimi.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori