Nov sistem kodiranja od 03.12.2007

RTV SLO na satelitu, oprema, kartice, sofinanciranje
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Nov sistem kodiranja od 03.12.2007

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

V ponedeljek 03.12.2007 bo RTV SLO prešla samo na novi kodirni sistem (viacces 3.0).
S tem dnem se bo prenehal vzporedno uporabljati "stari" sistem. Vse kartice, ki so bile do sedaj
v uporabi, ne bodo več omogočale spremljanje zaklenjenih oddaj.

Konec Oktobra 2007, bo RTV Slovenija-Služba za obračun RTV prispevka začela pošiljati vsem nosilcem Pogodbe o najemu SAT-kartice nove deko dirne SAT-kartice. Priloženo bo tudi obvestilo, kam naj se obrnejo v primeru težav.


Vsi, ki ste pri meni kupili opremo in kartice se v primeru težav obrnite kar name.
Zadnjič spremenil ANTENE, dne 30 Dec 2012, 07:12, skupaj popravljeno 2 krat.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

v naslovu imaš napačen datum.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Hvala. Copy paste pa je dan postal leto itn. Nočem biti zloben, samo na ta trenutek čakam že kakšni dve leti, ko sva se po telefonu udarila z enim ilegalnim monterjem, ker sem mu speljal oz. prepričal enega izmed njegovih kandidatov v eni izmed nekaj vasic, ki jim je montiral neke cenene FTA z emulatorjem. Pa da bi bil v tej zgodbi še zloben, bi se veselil , da RTV ukine sedaj možnost sofinanciranja , samo zaradi teh večletnih zastojnskarskih tičev. Itak tisti reveži poštenjaki ki so plačevali sneg so to že uredili če so imeli namen. Tako pač jaz gledam na te stvari drugi zopet drugače.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

škoda je samo da še ni mogoče pri nas kupiti poceni DVB-T MPEG-4 sprejemnikov za tiste, ki že dobijo naš DVB-T signal.
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Fajn bi bilo, ko bi vklopli še NDS in jih dodali v Total ponudbo...
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

Deniss napisal/-a:Fajn bi bilo, ko bi vklopli še NDS in jih dodali v Total ponudbo...
Ti samo sanjaj hehehehehe
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Deniss »

ja, sej vem :D :D
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
Sidney70
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Sep 2007, 23:24

Odgovor Napisal/-a Sidney70 »

ANTENE napisal/-a: Pa da bi bil v tej zgodbi še zloben, bi se veselil , da RTV ukine sedaj možnost sofinanciranja , samo zaradi teh večletnih zastojnskarskih tičev. Itak tisti reveži poštenjaki ki so plačevali sneg so to že uredili če so imeli namen. Tako pač jaz gledam na te stvari drugi zopet drugače.
no roko na srce: med njimi bom tudi jaz, saj zemeljskih kanalov sploh ne morem sprejemat .. slo 1 in 2 zelo slabo ostalo pa nic ... je pa ravnotoliko signala, da moramo placevat narocnino ...

pa se to: sofinanciranje bodo baje ukinili ...
Sidney70
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Sep 2007, 23:24

Odgovor Napisal/-a Sidney70 »

Deniss napisal/-a:Fajn bi bilo, ko bi vklopli še NDS in jih dodali v Total ponudbo...
jest sem ze 100x napisal: slovenci bi se morali združit .... imamo toliko TV postaj, da bi skupaj zmogli enega komplet ponudnika ... pa makar na enem levem satelitu .... samo to v slo ni mozno ... raje se pustimo molzti drugim ....
kokodix
Prispevkov: 16
Pridružen: 19 Nov 2007, 23:16

Odgovor Napisal/-a kokodix »

So kodirali od včraj ali pa ne?


Hvala.
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

so ja. En čas je bilo vse kodirano tako SLO1 kot SLO2.
Odgovori