kako - satelitski sprejemnik in zemeljske antene na DVB

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
kamen
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 Okt 2007, 15:31

kako - satelitski sprejemnik in zemeljske antene na DVB

Odgovor Napisal/-a kamen »

Pozdrav

PROBLEM- Na vikendu v okolici Grosupelj imamo star satelitski sprejemnik in zemeljske antene. Zaradi omejenega sprejema je lovilo le SLO1, pa RAI1,2 pa nekaj od HTV.
Sedaj so RAI in kup programov na satelitu mrknili :cry: . Menda zaradi DVB. :?:
Kaj potrebujem, da čim enostavneje (in ceneje) zadevo prilagodim, da se bo to spet videlo? :idea:

hvala

Tomaž
:?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Mislim da ni nič mrknilo niti nima satelitski ITA

Tole se da brezplačno z vsakim navadnim satelitskim digitalnim soprejemnikom lovit.

http://www.flysat.com/TV-it.php
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
kamen
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 Okt 2007, 15:31

Odgovor Napisal/-a kamen »

ja, zeznil sem.
Jasno da ni mrknil RAI ampak ORF1 in 2, saj je prej lovil avstrijo. Italije v tisti luknji ne dobiš niti v sledovih.
Ampak to je ratalo menda zaradi digitalizacije signalov.
Zdaj pa resno; a obstaja kak tehnološki čudež, v katerega vtakneš koksialca od zemeljskih anten, pa tistega od satelita, pa zadeva čudežno spregleda?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ponavadi je čudežev kar precej in se dogajajo skratka ponavadi gre vse samo denar ne iz žepa. In v čem je sedaj pri vas sploh problem? Imate satelitsko govorite o DVB-T prizemeljski. Nima nikakršne povezave to. Zamudili ste pri meni akcije, ki sem jih imel do nedavnega pri DVB-T sprejemnikih do 70 % popusta, samostojne ne prodajam več tudi zaradi spodnjega obvestila. Lahko pa vseeno čaramo in storiva čudež z nakupom kombo sprejemnika, ki ima kar nekaj lukenj za vtikanje kabelčkov in dejansko čudodelno zmore to o čemer sprašujete. Vržete ga v košarico in čudo bo spregledalo. http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/423

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
kamen
Prispevkov: 3
Pridružen: 02 Okt 2007, 15:31

Odgovor Napisal/-a kamen »

No, pa mi zaupajte, koliko denar ja iz žepa bo šlo za tale kombo.
In oprostite, ker nisem sledil vašim akcijam in vsem medijem ki so pisali o prehodu na DTV... Meni je potegnilo, da se to dogaja, šele, ko sem po nekaj dneh enkrat vklopil TV in ni delalo.
Odgovori