Premiere

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Gost

Premiere

Odgovor Napisal/-a Gost »

Zanima me kater komplet za satelitsko bi rabil, da bi hotel spremljati Premiere, oziroma kater digitalni sprejemnik in kartico, ter koliko bi to stalo.
Hvala za vaš odgovor!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kot lahko vidite spodaj kamor sem kar najbolj enostavno kar v originalu prenesel nekaj teksta , ki govori o sprejemniku Technisat v dveh različnih sistemih kodiranja. Sprejemnike in kartice sem že imel v roki.Kupec jih je menda dobil neposredno v tujini pri pooblaščenih didstributerjih Premiera. Najbolje da se tudi vi obrnete kar na prodajalca kartic čez mejo kajti skoraj prepričan sem,da tudi Premiere pogojuje nakup "njegove "opreme.V kolikor to ne drži -ampak res dvomim -je dober vsak sprejemnik ki je kompatibilen s tem dvema sistemoma kodiranja.Npr .Kaon ,Strong in ima prosta modulska mesta.
V kolikor boste po različnih poteh prejemali sprejemnik ,kartico pa po drugi poti bodite pazljivi ,da se vam ne bo zgodilo da bo kartica v sistemu Nagravision sprejemnik pa BetaCrypt. ,kot je bilo v mojem edinem srečanju s Premierom. Kupec je trdil da so mu vso zadevo dale osebe , ki naj bi že vedele kako se stvari streže. Tudi telefonska aktiviranja kartic s tujino so bila opravljena ,špilalo pa ni . Tudi jaz sem uro dve taval v temi ,poskušal oz, nisem si upal pregaziti tovarniški "Premierov " software,potem sem pa le pogledal na kartico.
Moj predlog :Vse kupite na enem mestu in to sprejemnik , ki je namenjen temu.
Technisat je kar v redu sprejemnik ,ima svoje muhe ampak za to bo najprimernejši. In še mnogo ceneje bo .Ko boste imeli sprejemnik in kartico doma pa se obrnite name pa vam bom svetoval kakšen antenski sistem bo najprimernejši.
Evo spodnje verjetno razumete :
lp Matjaž
Digitaler Satellitenreceiver fĽr Free-to-Air-Fernseh- und Radioprogramme, geeignet fĽr die Aufnahme einer Premiere Abo-Smartcard

Der DIGIT P beinhaltet das EntschlĽsselungssystem fĽr PREMIERE sowie einen Kartenleser auf der RĽckseite. DarĽber hinaus k¶nnen mit dem Ger¤t natĽrlich auch s¤mtliche Free-to-Air-Programme Ľber Satellit empfangen werden

TechniSat Digit P (Premiere)
1x Irdeto BetaCrypt, 4000 Channels, 4-digit Display, Dolby Digital AC3, S/PDIF (Cinch/Optic), 2x SCART, 2x Audio, DiSEqC 1.0/1.2, Loopthrough, Modulator, SU via RS-232/Sat, Power Consumption 24 W (Stand-by 5 W), Size: 305x65x135 mm, Weight ... kg
Receiver System: Irdeto BetaCrypt/Premiere




TechniSat Digit PR-S (Premiere)
1x Nagravision, 4000 Channels, 4-digit Display, Dolby Digital AC3, S/PDIF (Cinch/Optic), 2x SCART, 2x Audio, DiSEqC 1.0/1.2, Loopthrough, Modulator, SU via RS-232/Sat, Power Consumption 24 W (Stand-by 5 W), Size: 305x65x135 mm, Weight ... kg
Receiver System: Nagravision
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Z TechniSat Digit PR-S (Premiere) lahko spremljam samo Premier in nekodirane programe ali tudi kodirane programe. Namreč rad bi spremljal dirke Formule 1 na Premiere in le te snemal na DVD, ali da kupim kakšen Humax 5900R z Nagravision ali Humax ali kakšen drug znamko z HDD. Zanima me tudi kako je z temi HDD ali imaš možnost povezave na PC, da lahko le to snemaš na DVD.
Hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
boeing

Odgovor Napisal/-a boeing »

Živjo!

Sedaj ko je odprt PREMIERE tudi za nas smrtnike. Ali je možno na KAON sprejemniku tudi spremljat prenos F1 tako kot to omogoča paket PREMIERE in si lahko zbereš kamero, ki bi jo rad gledov in še kaj drugega.

Hvala
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nič ne vem o tem premieru (prosim , da o tem tu ne govorimo, če ne gre za legalno zadevo), kar se pa tiče te funkcije glede posebnih kamer in podpori na sprejemniku KAON pa poskušam ko bo čas ugotovit in poročam.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori