novogradnja

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
ivan38
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:29

novogradnja

Odgovor Napisal/-a ivan38 »

pozdravljeni

naslednje leto se selimo v novo hišo v vasico pod gorjanci.kar se tiče vidljivosti,vidim tako oddajnik na trdinovem vrhu,kot tudi krvavec.zanima me kaj priporočate,oz kater antenski sistem bi moral izbrati za gledanje TV?želje so:dva TV aparata,podnapisi na tujih TV programih,kristalno čista slika,domači in tuji TV programi.(lastovko TV poznam......zanima me če je mogoče doseči boljšo kvaliteto slike,itd z navadno oz. digitalno sat anteno in kombinirano navadno anteno,ker je želja brez mesečne naročnine ).in koliko bi vse skupaj stalo(okvirni predračun).

hvala za odgovor

lp
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Glede na to da bi vse kristalno in vse zastojn in morda najboljša rešitev, ki jo poznam to je lastovka za vas ni dobra vam ne morem ničesar priporočati .oz. vam povem za vas v obliki antenskega sprejema ne vidim neke rešitve.Povprašajte pri telefonististih oz. pri ostalih , ki ponujajo TV skupaj z internetom po žicah.

In ker ste pri novogradnji -tole morda pri vas ne pride v poštev- ne čakajte , da bodo antenarji prišli na vaš naslov, ko bo parket in pohištvo v hiši. Antenska dela so inštalacijska dela, ki se delajo hkrati z elektriko in ostalimi grobimi posegi.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
ivan38
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:29

Odgovor Napisal/-a ivan38 »

najprej bi se zahvalil za odgovor.kot kaže bo res najboljša rešitev lastovka TV.glede kablov bom pri električarjih preveril kako so položeni,zanima pa me kako bi morali biti položeni.v enem kosu iz vsake sobe na podstešje(gre za dva TV)?kam se pritrdi sprejemnik(sat.-krožnik),na sredo strehe,ali lahko tudi na špirovec od fičare?

lp
ivan38
Prispevkov: 3
Pridružen: 13 Avg 2006, 12:29

Odgovor Napisal/-a ivan38 »

še nekaj.zanima me tudi če vaša firma montira oz se ukvarja z videonadzorom. lp
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Tudi z vidika obstoječe inštalacije je za Lastovko vseeno kakšen način so ubrali inštalaterji. Lahko je tudi v obliki prehodnih doz iz prostora v prostor , samo da namesto vtičnic , damo tam nekaj drugega . Normalno pa ni vseeno kakšne kvalitete je kabel in kakšna dolžina kabla je na eni veji.

Videonadzorne kamere in potem gledanje izza oglov hiše na TV ekranu ni problem narediti, vendar pa zaradi -ne mislim pri tem na tehnično izdelavo- bistvo teh naprav je da imajo neko "težo" recimo na sodišču ali policiji , da je ves sistem postavilo podjetje , ki ima za to vse pridobljene certifikate in pooblastila in mora stati za nekim varovalnim sistemom., ki ga vgradi.Tega pa jaz nimam. Razen če imate v mislih s tem samo komot ali izboljšano nekakšno sodobno verzijo slikovnega domofona .
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori