Kaj potrebujem za kvaliteten prenos ktv

Odgovori
CriC
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Jan 2012, 20:25

Kaj potrebujem za kvaliteten prenos ktv

Odgovor Napisal/-a CriC »

CriC
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Jan 2012, 20:25

Odgovor Napisal/-a CriC »

Pa poleg tega me zanima, ali je to mogoče narediti z brezžičenimi sprejemniki?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Koliko bo potem TV in koliko na posamezni veji? Kakšne so vtičnice? So na njih kakšne številke?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
CriC
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Jan 2012, 20:25

Odgovor Napisal/-a CriC »

iz spliterja na prvi veji 1. na drugi veji 2. vendar na koncu druge veje sem pred enim letom dal dve novi vtičenici. ena je prehodna in druga končena. Mislim da ni nikakršnih številk na vtičenicah....sem pa kupil eno 15€ in drugo za 30€ če vam kaj pomaga.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Težko napovedat kaj imate, vsekakor na trgu vidimo marsikakšne vtičnice, pri katerih je glavnpo vodilo kupca oblika in še kakšen zlat obroček, v resnici pa naredijo hudo škodo pri sprejemu signalov. In kakšen spliter iamte.Upam da ne takšen, ki se ga kar v vtičenico porine in ga "poznavalci" poimenujejo T kos. Pa še vedno ne razumem druge veje. Imate TV pa delilnik in še en TV in potem v nadaljevanju še nezasedeno prehodno vtičenico in potem še končeno?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
CriC
Prispevkov: 4
Pridružen: 06 Jan 2012, 20:25

Odgovor Napisal/-a CriC »

Narobe sva se zastopila....ravno po spliter/ojačevalcu vas sprašujem.
Vtičenice sem kupil pri obiju in ni bil njihov namen da so lepe :D
Potrebujem pa prehodno in končeno vtičenico, ker je na eni strani stene en TV in na drugi strani stene drug TV. Oba sta priklopljena na isti kabel. Spliter/ojačevalec je en meter oddaljen od ruterja za internet/ktv. iz spliterja/ojačevalca gre en kabel direktno v prvi TV ki je oddaljen 0.5m. Drugi kabel pa bom vtaknil v vtičenico, kjer imam po hiši narejeno napeljavo za anteno. Na koncu te napeljave pa sta priklopljena dva TV-ja kot sem že napisal...na vsaki strani stene en TV. če mi posredujete kak mail, vam pošljem skico.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori