Oddajnik Trdinov vrh in A kanal

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Oddajnik Trdinov vrh in A kanal

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Kdor spremlja A kanal s Trdinovega vrha na kanalu 69, ima že skoraj tri tedne skoraj negledljivo sliko, Izvzeti so samo tisti, ki oddajnik direktno vidijo in imajo dober ojačevalec.
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

kaj so Avstrijci na dobraču signal pojačali ?
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Iz OPC Novo mesto sem dobil naslednji odgovor:

Zaradi okvare izhodne stopnje 5kW deluje oddajnik Kanal A na Trdinovem vrhu z močjo 200W, kar je bistveno manjša moč od normalne. Več informacij o poteku popravila dobite na POP TV, g. Tomi Kalan.

lep pozdrav
Janko Oberžan
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Zgleda, da je oddajnik danes dokončno "crknil".....
de ni~no
Prispevkov: 10
Pridružen: 16 Maj 2007, 11:52

Odgovor Napisal/-a de ni~no »

z es2/q ojačevalcem bi moral :shock: čisto sliko, še posebej če je oddajnik Trdinov vrh viden, vsaj pri meni je tako.
d~no
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Se strinjam. Ob 19 je delal na enem bloku, kjer sem nekaj popravljal običajno dobro , nekje 10 decibelov pri polnem ojačanju za ostalimi. To je eden redkih srednjih blokov (7 priključkov), ki sem ga uredil že pred leti in kot zanimovost na spodnjem nivoju imam samo ES 2/Q , nad njim pa samo kretnice in dva pretvornika. Je pa res da so na drogu same Fraccaro 20 -ke in oddajniški stolp viden 100 %. Primer KANAL A danes proti večru na izhodu prvega trivejnega delilnika 88 decibelov, SLO 1 96 decibelov. Dobro za tole malo škatlico.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori