Merilnik DIGIAIR dB

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Merilnik DIGIAIR dB

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Končno prvi merilec ki ni drag, je enostaven majhen, zmore pa ...z njim sam lahko naredim poplnoma vsak klasičen ali digitalen sistem. Nekatere rešitve so presenetljivo enostavne , pregledne in zanesljive.
Meri DVB-T in meri analogne zemeljske signale, KA TV,zanesljiv in pregleden rezultat nivoja v dB, napaja ojačevalnike, ima specter, istočasna meritev oz. stolpičasti prikaz 6 kanalov ( enega urejaš drugega podiraš), zvočni signal nivoja, menjava kontrasta na monitiorju, menjava CCIR sistema.
Kar je mene navdušilo je dobro odčitavanje na soncu, in pa lastnost ko meriš z anteno določen signal na določeni lokaciji se zapomni max ujeti nivo .Tako grafično na drsnem traku kot tudi numerično.Za silo to vidite na slabo posneti sliki v desnem kotu ekrančka. Krasno je tudi to da ga nosiš zapetega za pas ali kar na anteni
Ima lastno baterijo in adapter za polnjenje in akumulatorski priključek preko vžigalnika. Proizvod švedski in cena švedska , ki ne presega 400 € z DDV. Osebno vem da ga bom uporabljal.

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Sedaj je merilnik tudi na prodaj in sicer na http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/533


Na spodnji sliki se lepše vidi kako sem se poslabšal pri lovljenju saj mi nikakor ne uspe nazaj dobit pred minuto dvema ujeti maximalni nivo (v desnem kotu 74,7 trenutno 74,3 ) Zanimivo za pozabljive glave.
Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori