UHF antena ThreeStar-E

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Ta antena je zelo dobra. Sam jo imam v izvedbi s predojačevalcem v dipolu. V Novem mestu s to anteno brez težav sprejemam kanal 37(digitalno) iz Krima in a kanal na kanalu 34 in pop TV kanal 58 iz Krvavca. Brez težav sem tudi sprejemal kanal 27(digitalno) Sljeme( no za ta kanal imam sedaj blu-jevko). Mislim, da to anteno izdelujejo v Gornji Radgoni. Kupil pa sem jo pri g. Matjažu Zupančiču.
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

To anteno izdeluje Inglar Gornja Radgona
mokis
Prispevkov: 71
Pridružen: 07 Sep 2006, 19:04

Odgovor Napisal/-a mokis »

Obe anteni sta Inglarjevi.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Obe anteni sta Inglarjevi, Matjaž prodaja samo eno sorto, ki je dražja, zmontiral ni pa še nobene. Vsak monter ima svoje favorite.
Zaradi neke druge zgodbe namenoma niti po telefonu niti tu, niti drugače ne komentiram razlik med antenami, ker je jasno da razlika zanima le tistega, ki anteno ne kupuje ali ni kupil pri meni, ker je pač ne držim.

Joj če bi edeli koliko klicev na to temo dobim, včasih je prav zanimivo.
Mal zlobe ne škod
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Antene so kar se elkektromagnetskih zadev tiče enake, isti proizvajalec isto pakiranje. Tista beseda tristar je verjetno plod piši kao govoriš ali prilagajanje vzhodnemu trgu.

BLU antene so res nekej posebnega in niti ne drage če vsaka zdrži 10 let pa še mal.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
ALES1
Prispevkov: 7
Pridružen: 06 Sep 2007, 22:55

Odgovor Napisal/-a ALES1 »

Tudi jaz imam na strehi Inglarjevo Threestar-E anteno in sicer za sprejem K59 s Pohorja (POP). Pred časom sem jo zamenjal zaradi dotrajane Elradovo 5043 in sem z njo zadovoljen, glede na to da ni posebej draga.

V teh dneh pa se ukvarjam s sprejemom TV 3 s Krvavca, saj so, kot vemo za nas zastonjkarje TV3 zbrisali s satelita. G Matjaž, vprašanje za vas: s merilcem polja sem izmeril jakost signala na moji lokaciji v okolici Grobelnega cca. 40dB mikroV s to staro Elradovo anteno 5043, kar v praksi pomeni grobo zrnato sliko z oceno 2-3, ojačano preko MA043. Katero anteno mi predlagate za čimvečji dobitek-naj se odločim za Threestar ali za Fracarrovo BLU?[/list][/code]
ALES1
Prispevkov: 7
Pridružen: 06 Sep 2007, 22:55

Odgovor Napisal/-a ALES1 »

Pardon, MA063
Odgovori