Kako do več programov za 5 TV brez naročnin in max 50 € vložka

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Kako do več programov za 5 TV brez naročnin in max 50 € vložka

Odgovor Napisal/-a gost »

Doma imamo pet televizorjev(2 od staršev) in zdaj bi rad dobil še tuje programe,pa v okolici Ljubljane ni dober signal ne lovi niti en tuji program,razen leta 2013 nam je lovilo 8 tujih programov. Na podstrešju imam eno UHF in 3 VHF antene,VHF antene imam povezane v UHF anteno in potem na razdelilec in v njem vklopljene vse televizorje. Vse antene sem obračal v vse možne strani pa zaradi tega nič več programov ne najde. Sem razmišljal da bi kupil sprejemnik dvb-t2 ali satelitsko anteno(brez naročnine),pa bi vseeno rajši ceneje varianto,pa tudi ne vem če bi zaradi tega kaj bolje delalo. Rad bi samo programe nova tv,doma tv,rtl(hr), rtl2(hr),hrt1,orf(A). Naročnine nočem plačevati ker bi za nova tv in ostale balkanske programe plačevati po 7€ dodatno. Poskusil bi kaj dokupiti in povezati s strešno anteno na vse tv-je. Če bi se kako dalo. Ker imamo lokalni program na kanalu 29,hrvaški mux a je pa na 28 kanalu ne vem če to kaj pomaga.
Imam še eno vprašanje imam en pokvarjen radio in me zanima če bi lahko anteno uporabil tako da bi jo povezal z tv-jem,rabil bi samo en radijski program. Če bi bilo dražje od 50€ raje nič ne naredim.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Kako do več programov za 5 TV brez naročnin in max 50 € vložka

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

VHF antene odstranite. Vse ostale antene razdružite in odstranite tudi vse TV delilnike in preizkusite z eno (največjo UHF anteno) kaj sploh pri vas je možno sprejemati.Anteno sukajte po četrt kroga in na vskaem postanku poskenirajte na TV programe. Če bodo rezultati dobri potem lahko začnete s primernimi združilniki in ostalim aktivnim in pasivnim antenskim priborom.
Za 50 eurov dobite solidno, ne pa tudi najboljšo anteno. In kje so potem še ostale stvari?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Kako do več programov za 5 TV brez naročnin in max 50 € vložka

Odgovor Napisal/-a gost »

Hvala vam za hiter odgovor. Jaz sem tako že poskusil pa nobenega tujega tv programa ne najde. Pri radio pa sem en radijski program dobil zelo dober signal. Ali je še kakšna možnost.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Kako do več programov za 5 TV brez naročnin in max 50 € vložka

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Žal brez naročninin oziroma brez da bi investirali nad 50 EUR in to za 5 TV v teh časih ne gre več. Vsaj v krajih ki ne gravitirajo na sosednje države, z DVB-T TV bogatejšo ponudbo.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori