Telesystem 6511 HD

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
asilcmih
Prispevkov: 20
Pridružen: 31 Dec 2009, 09:00

Telesystem 6511 HD

Odgovor Napisal/-a asilcmih »

Ali na tem sprejemniku laufa multipleks B
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Vse dela brezhibno. Zato je sedaj tudi edini, ki ga še prodajamo. Verjetno eden najboljših DVB-T sprejemnikov, kar sem jih zadnjih nekaj let imel v rokah. In poznam kar precej teh škatel. Ko nas pokličejo lastniki najcenejših"digijev" kupljenih pri veletrgovcih in raznoraznih kvazi poznavalcih, češ da jim ne dela recimo HRT , mi samo zamenjamo njihov sprejemnik s tem sprejemnikom in slika se pojavi brez vsakih posegov na antenah. Sicer nam je vseeno da naivneži trumoma letajo po sprejemnike pod 50 EUR , prej kot slej nas večina pokliče. Razlike med spreejmniki so velikanske. Tudi okrog 10 decibelov in več je razlike pri potrebnem signalu za brezhibno delovanje. Kaj pa 10 decibelov na vhodu tunerja ob kritičnem sprejemu pomeni pa ne bi sedaj preveč razlagal.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

na področju Novega mesta s sprejemnikom Telesystem brezhibno delujeta hrvaška mux A in B (ponekod tudi mux D - težave so ponavadi tam, kjer imajo kanalne ojačevalce.). Pri večih strank, kjer so me poklicali za montažo antene, so že imeli kupljen sprejemik, jim hrvaški programi niso delovali. Ko sem jim prikjučil Telesystem 6511 HD, so se odločili za nakup tega in ni poseg na atenah ni bil potreben. Pri stranki, ki je imela 3 cenejše sprejemike, pa je bilo treba montirati Televesovo anteno z preojačevalcem + hišni ojačevalec..., je bila cena na koncu veliko višja, kot trije Telesystem 6511 HD. Naj povem, da Telesystem 6511 HD prekaša tudi Stronga.
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Imam ta sprejemnik. Prav presenetilo me je, da ima možnost skritega avtomatskega nalaganja novih programov ne da bi bilo potrebno kaj šariti po samih nastavitvah sprejemnika. TV 3, ki je pred kratkim spremenil MUX oddajanja se je brez našega posega pojavil v MUXUB. Tole samodejno posodabljanje zna bit prav hvaležno za starejše in ostale tehnično slabo pismene uporabnike.
greg
Prispevkov: 1
Pridružen: 19 Apr 2010, 12:04

Odgovor Napisal/-a greg »

Stem da ti pomeša nastavljenje kanale kot si jih nastavil! Potrebno izklopiti funcijo! :( Slab dalinec ki ga moraš direktno usmeriti v sprejemnik da ne govorim o več kratnem pritiskanju da prešalta. Pa še to daš kanal+ ti pojača glasnot in kanal - ti včasih da glasnost v -!!! Dalinec identičen STRONGU! LCD moder prikaz! :cry:
Odgovori