Karavan antena LUNA CAMPER

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Karavan antena LUNA CAMPER

Odgovor Napisal/-a gost »

Ali ta antena kaj boljše lovi kot vaša okrogla kamp antena?
lp
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Katera naša? Saj LUNA CAMPER je tudi "naša" in tudi okrogla.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Caravanstar. Ali ima Luna boljši sprejem.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

LUNA KAMPER se lahko montira direktno na streho karoserije , ojačevalniki so drugače postavljeni. LUNA kamper pasivna sploh omogoča različne možnosti. Materiali so boljši pri LUNI in LUNA je manjša
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

LUNA je na zalogi, zaenkrat imamo samo internetno prodajo. Vašo CARAVANSTAR ne mešajte z LUNO in ju ne parite, ker ne gre skupaj. Kakšen ojačevalnik pa bi vi uporabili? Kakšno pa so vam pri merkatorju prodali ? Kaj ste pri CARAVANSTAR razbili disk? Pasivno anteno sem ekstra naočil za njeno uporabo pa sem imel v mislih monterje oziroma vajene antenskih montaž, saj se jo da uporabiti z vsemi mogočimi ojačevalniki in ostalimi napravami, tudi v kompleksnejših sistemih, če je seveda sprejem dober. V slabih razmerah je potrebno poseči po usmerjenih strešnih antenah z dobrimi karakteristikami.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

V mercatorju sem kupil vašo Caravanstar z ojačevalcem 12 ali 220 V. Imam jo na avtodomu, sprejem DVB-Tja ni tak kakor bi si želel, zato sprašujem če bi z Luno kaj pridobil na kakovosti sprejema.
lp
Matjaž
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ne vem. Ni vse odvisno od antene, še največ o sprejemnih razmerah kraja kjer se nahajate.

Caravanstar pa ni naša antena, temveč jo dela podjetje iz štajerskega konca. Držimo pa jo tudi mi, navsezadnje ni niti tako draga in za dobre pogoje kar v redu dela.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Nesporazum, se opravičujem.
Kaj mi vi priporočate?Mogoče če vzamem Luno pasivno in kakšen 5v ojačevalec(televizor mi to podpira) ali Luno aktivno. Rad bi čim boljši DVB-T sprejem za sprejemnik v avtodomu.
lp
Matjaž
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kako lahko napajte oz. priključite antenski usmernik? Imate razsmernik ali priključujete sedaj direkt na akumulator?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Kakor sem rekel, lahko na TVju nastavim da da 5V na Anteno, lahko pa imam 12V iz bivalnega dela(akumulator).
lp
Matjaž
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Morda LUNA aktivna . Malo me moti ker ima ojačevalnik premočan in zna biti v urbanih krajih v zelo dobro pokritih krajih to celo moteče.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Pozdravljeni !
Zanimam se za nakup antene Luna Camper in sicer za uporabo na stanovanjski hiši.Živim v Marezigah (vspetina nad Koprom) in se že nekaj časa spopadam s manjšo težavico. Pred več kot letom sem prešaltal na digitalno TV in na zunanjem drogu razpolagam s škatlo za sprejem 4x UHF na katero imam obešeni dve anteni. Prva je že kar stara in je usmerena proti Hrvaški (Učka) preko katere sprejemam brez težav hrvaške digitalne progame. Preglavice mi dela druga antena in sicer zaradi sprejema slovenskih ter italijanskih programov hkrati.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ravno v vaš kraj sem že prodal LUNO KAMPER. Sicer rezultata ne vem, očitno deluje, ker me kupec ne pokliče. Lahko, da je rešitev v tej anteni. V kolikor bo vseeno sama pasivna antena premalo lahko naknadno rešujemo s kakšnim malošumnim ojačevalnikom (priporočam ES 1/Q ali ES 2/Q).
J epa tudi res, da zna biti pri vas problem v kakšnem izrazito močnem signalu, ki zna nagajati tudi pri tej vsesmerni anteni.
V kolikor se boste odločili za več anten priporočam izbiro kratkih anten z mrežnim reflektorjem ali zaveso. GBS antena se mi zdi kot zanalašč za vaše kraje.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Pozdravljeni!
Tudi sam sem doma v okolici Marezig (cca 2 km) pa me resno zanima rezultat te antene in bi jo takoj kupil, če so rezultati dobri.Bi se dalo kontaktirati tega kupca? V nasprotnem bi rabil vsaj 3 antene za ita., hrv. in slovenskih dvb-t? Lep pozdrav...
Odgovori