Sobna ali zunanja DVB-T televizijska antena

Zunanje in sobne antene, združilniki, ojačevalniki ...
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Sobna ali zunanja DVB-T televizijska antena

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nekaj novih sobnih/zunanjih DVB-T anten nemškega proizvajalca Multiline


https://www.antene-zupancic.si/sobna-al ... -2020-lte/

Slika
Zadnjič spremenil ANTENE, dne 03 Apr 2009, 19:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
roman
Prispevkov: 11
Pridružen: 17 Okt 2008, 16:51
Kontakt:

Rabim dobro sobno TV anteno

Odgovor Napisal/-a roman »

Pozdravljen

Rabil bi eno sobno anteno (s čimvečjim ojačanjem), ki bi omogočala sprejem s prve in zadnje strani enako. Sedaj moram vedno za hrvaške programe obračati anteno za 180 stopinj.
Gledal sm to anteno: https://antene-zupancic.si/?s=sobna+antena
Ali ta to omogoča, oziroma katero mi vi priporočate?

LP,
Roman
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Strešna TV antena boljša od sobne TV antene

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Osebno nisem pristaš sobnih anten, zato vam sobne antene kot reševanje sprejema ne priporočam.V kolikor pa nimate res druge možnosti, navsezadnje se da tudi pod določenimi pogoji tudi s sobno anteno odlično sprejemati signale. Ali res ne bi šlo, da anteno, ki jo v postu linkate, da jo navijačite poleg okna in tistih nekaj metrov kabla napeljete do TV.Včasih tudi ni potrebno vrtanje zidu saj imamo posebne okenske prehode, ki jih napeljemo preko okna brez vrtanja. Ali pri vas ne bo potrebno vseeno anteno sukati ne vem.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odlična sobna TV antena

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Moram rečt da se ta sobna TV antena https://www.antene-zupancic.si/notranja+antena kar dobro obnese

Fajn je ker je zelo majhna in tako je enostavnejše iskanje optimalnih točk. Moram priznat da sem rabil kakšni 2 urci za dobit pravo točko ( sem si vzel čas)
Sedaj pa mi dela zelo dobro vse skupi. Delajo mi slo in italijani brez motenj/kockanja in z zelo dobrim signalom ( boljšim kot sem ga imel prej z navadno sobno anteno ki jo dobiš v merkurju npr.)

Bomo videli kaj bosta čas in vremenske spremembe pokazala ampak zaenkrat sem zelo zadovoljen
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Katera sobna antena je najboljša?

Odgovor Napisal/-a gost »

Pozdravljeni,
mene zelo zanima,če so ti antene tri, ml2012,ml2020,ml2021,zemeljski signale za dvb-t.
KATERA SOBNA ANTENA JE NAJBOLJŠA ?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Kakšno sobno anteno za TV

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kot sem vam enkrat že drugje odgovoril.
Antene so po svojem namenu podobne, razlikujejo se po tem da je 2012 samo sobna paličica z lastnim adapterjem, 2021 je sobna in zunanja brez lastnega adapterja in se napaja iz DVB-T sprejemnika, 2020 pa isto sobna in zunanja z astnim napajanjem. Torej mislim da je jasno da gre za različne antene , gleda sprejema pa sta zadnji dve najboljši, če ju montiramo nekam zunaj recimo enostavno poleg okna na zid ali na ograjo ali celo antenski drog poleg ostalih klasičnih anten. Za zadnji dve dobim v naslednjem tednu nekaj dodatnega mehanskega pribora za nameščanje na cevi
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori