Katera antena za močnejši 4G signal

mobilna telefonija in prenos podatkov
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Katera antena za močnejši 4G signal

Odgovor Napisal/-a gost »

Zanima ali bi z napravo netgear aircard 785 lte 4g lahko priklopil kako zunanjo anteno lte ki bi jacala signal 4g lte mobilnega operaterja?
Antene pod sifro
AG CHAA999
AG CHGP208
AG P54TS9
Zanima me ali bi delovala naprava z vsemi vasimi antenami TS-9 ali samo z antenami specifičnimi za ta model?kaj te antene ojačajo signal mojega mobilnega operaterja gsm/lte 4g podatki?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Katera antena za močnejši 4G signal

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Prvi dve anteni sta manj zmogljivi kot zadnja P54. Bolj primerna od te je P-56. Aircard naprav ne poznamo.Če ima TS9 antenski vhod potem je potrebno izbrati anteno s takšnim konektorjem. Vsekakor s zunanjo anteno bolje lovimo kot pa z notranjimi ali že v naprave vgrajenimi antenami, vendar, če ni signala v zadostni meri je uspeh vedno vprašljiv.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Katera antena za močnejši 4G signal

Odgovor Napisal/-a gost »

Mi lahko poveste ce bi model lte antene vsestranske z kodo AG CHGP209 ki sta dvojni sma ženski,kaj bi pasal na moj bodoci router D-Link DWR-921 4G LTE ki mislim da ima 2 sma moška izhoda?koliko ima ta antena velik magnet za pritrditi na pločevino ker bi probal jo postavit na žleb malo ožjega premera,zato me zanima ali se lahko magnet nosilec tudi na ovalno površino pritrdi, kot je cev žleba bom,bom preveril fi?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Katera antena za močnejši 4G signal

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Premajhna površina bo nalegala na magnetni podstavek, da bi bilo vse skupaj zanesljivo.Vprašljivo je tudi ali bi antena v horizontalnem položaju delovala maksimalno
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori