Gsm signal v stanovanju

mobilna telefonija in prenos podatkov
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Gsm signal v stanovanju

Odgovor Napisal/-a gost »

Na kak način in kaj vse od opreme rabim da bi imal v stanovanju nek normalen signal, če je zunaj stanovanja signal odličen! Predvsem me zanima katera oprama paše skupaj(ker na tej vaši strani lahko izbirajo samo poznavalci, kar jaz nisem) za neko najcenejšo varianto(verjetno mora biti telefon priklučen na kabel anete) kateri konektorji, kaka je cena.
Koliko je razlike v ceni če bi hotel imeti signal v stanovanju, brez da bi bil priklučen na kabel?? Zanima predvsem najcenejša oprema, ki bi mi prinesla samo željen signal v stanovanje da se človek lahko normalno pogovarja po telefonu. Hvala za odgovor! - pa prosim ne mi linkov dajat, ker na tej strani nisem našel prav nič s čimer bi si lahko kej sam pomagal zato prosim za razlago kaj rabim in koliko stane!!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Žičnata oziroma indukcijska rešitev je morda v naslednjih artiklih

1 x GSM-UMTS antena P-54/SMA
1 x Antenski adapter ADPT-024


Brezžična rešitev je v

1 x Repetitor GOR-70

vse pa seveda najdete v naši spletni trgovini v kategoriji GSM/UMTS, kjer si lahko ogledate vse kar vas še zanima okrog tega in v prvi vrsti lahko to naročite.

Vse te zadeve morate tudi znati sestaviti in raje zadevo prepustite drugemu v kolikor se absolutno res nič ne spoznate na te stvari, kot sami pravite. Samo nakup ne bo dovolj, potrebno bo tudi splezati na streho , priključiti in usmeriti anteno, montirati notranje antene, razpeljati kabel ....
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

v hiši imam zelo slab signal mobitel omrežja. kaj potrebujem za ojačitev signala. pred hišo je signal dober.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Sprejem GSM v stanovanju

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Za brezžičeno obliko potrebujete repetitor za kabelsko pa anteno P-36s primernim adapterjem
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori