PENTA -nadpovprečena SAT antena

Podpora kupcem naprav za sprejem satelitskih signalov
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

PENTA -nadpovprečna SAT antena

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

SAT antena PENTA 85-R opečnata Al

Nadpovprečna antena, kvalitetne izdelave in originalnega izgleda (romb z odrezanim spodnjim robom).
Anteno odlikuje zaščita pred iso-frekvenčnimi co-in cross- polarnimi interferenčnimi signali iz satelitov razmaknjenih +-3 stopinje, kar je še posebej aktualno in uporabno za naše potrebe za sprejem signalov z dveh satelitskih pozicij ( Astra in Hotbird), pri čemer ima antena isti dobitek kot centralna namestitev pri eliptični offset anteni.
Slika
Tehnični podatki:
Dimenzije: 775x775 mm
Offset kot: 22,1º
Dobitek: na 10,95 GHz: 39 dB
Zrcalo: aluminij
Ozadje in vpetje: jeklo pocinkano
Upor vetra pri 150 km/h: 81 kg
Nosilec z objemkama za dva konverterja (LNB) DFP85 za anteno PENTA 85 ni priložen in ga lahko naročite posebej!
http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/200
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
janja
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Okt 2005, 18:24

Odgovor Napisal/-a janja »

Mene pa zanima, a je kaka razlika v kvaliteti sprejema med Al in Fe zrcalom ? hvala
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nisem zasledil , da bi kovina kakorkoli vplivala na sprejem.
Mene osebno bolj moti na belih Alu in jeklenih natiskan proizvajalčev logotip FrAmpak zgolj zaradi imi°a :wink: in zato namršenih kupcev.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
janja
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Okt 2005, 18:24

Odgovor Napisal/-a janja »

Moja "železna" ima nalepko in bi blo res bolje da je ne bi bilo.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

S to anteno lahko enostavno montiramo vse 4 satelite od 13 do 23 vzhodno .V trgovini sem nastavil komplet in sicer

Komplet 4 sateliti za 1 TV
Komplet 4 sateliti za 1 TV

http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/450

Sestav omogoča sprejem slovenskih programov RTV SLO 1, RTV SLO 2, TV3, TV Pika (z delom lastne produkcije POP TV),
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: PENTA -nadpovprečena SAT antena

Odgovor Napisal/-a gost »

Če to anteno obrnem v smer Astra, Eulesat 16 in Hotbird 13 z enim monoblokom s tremi vratovi ujamem v televizor (LG s satelitskim sprejemnikom) približno tisoč programov, pol (Media brodcast, sky, erotika, reklame...) je žal negledljivih, nekaj je ponovljenih, toda Oman, Dubaj sama, Catv, Tele 5, Pro 7, Rtl nitro, Rtl2, Super rtl, Kika, Ruski programi, Balkanska glasba, Eurosport in nekaj drugih športov, folx, Italia chanel 113, Poljski programi itd...
To je pa super. Dobro za učenje tujih jezikov. Zanimivo vprašanje, ki se mi postavlja je, zakaj ima Total tv sploh svoj sprejemnik, če imajo LG (in ostali drugi) televizorji vgrajene svoje sprejemnike? In zakaj mislijo oni ljudje s POP TV, da bi ob poplavi programov kdo dal zanje vsak mesec celo Total naročnino?
Odgovori