MPEG4 DVB-T sprejemnik TE-8310

Podpora kupcem, nasveti, sheme vezav, navodila ...
Odgovori
Tmarko
Prispevkov: 3
Pridružen: 03 Okt 2008, 19:41

Odgovor Napisal/-a Tmarko »

seatibiza01 napisal/-a:
ANTENE napisal/-a:Sprejmnik dajem v najem za testiranje

http://antene-zupancic.si/html/najem.html
Prosim vas, za informacjo, če pri novejših sprejemnikih (General Satellite TE-8310-FW novejši od julijskega...) raz-kodiranje MPEG4 ne deluje sinhronizirano (slika-zvok). Prepričan sem namreč, da se z ustrezno nadgradnjo FW težava lahko reši, saj pri MPEG2 deluje vse brezhibno...
Z nadgradnjo na oktoberski firmware nič novega;še vedno občasni zamik slika-zvok,ni šumnikov v EPG,pri hitrem izrisu dodane grafike na video posnetku le-ta ni popolna.Drugače pa smo se kar navadili na ta nizkocenovni sprejemnik in njegove hibe ,saj je zakon proti analognemu sprajemu v naši dolini.
Tudi od proizvajalca ni ne duha ne sluha o kakšni nadgradnji ,čeprav sem že dvakrat pisal v Rusijo.Počakajmo in čez nekaj let bo DVB-T serijsko v vseh TV.
stef
Prispevkov: 1
Pridružen: 20 Mar 2009, 16:16

Odgovor Napisal/-a stef »

Morda kdo ve, če ima ta rus 16:9 upravljanje in če deluje?
Se pravi, da sliko 16:9 na ekranu 4:3 po višini stisne, da ohrani razmerje stranic. (Pro plus programi).

Hvala in lep pozdrav!
seatibiza01
Prispevkov: 3
Pridružen: 10 Okt 2008, 07:49

Odgovor Napisal/-a seatibiza01 »

stef napisal/-a:Morda kdo ve, če ima ta rus 16:9 upravljanje in če deluje?
Se pravi, da sliko 16:9 na ekranu 4:3 po višini stisne, da ohrani razmerje stranic. (Pro plus programi).

Hvala in lep pozdrav!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Naši kupci, ki imate težave z nalaganjem zadnjih programov mi pišite na moj email.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori