Izbira sat sistema za pc?

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
harrytrep
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Jul 2006, 09:02
Kraj: Benedikt

Izbira sat sistema za pc?

Odgovor Napisal/-a harrytrep »

Komplet (026) 2 satelita za 1 TV (opečnate barve) + Sky Star 2 z daljincem.Ampak imel bi 3 LNBje na tej anteni za 16.0°E Eutelsat W2, 19.2°E Astra in 13.0°E Hotbird. Potreboval bi tudi DiSEqC stikalo za tri lnbje 20 m koaksialnega kabla ki ima najboljši prenos (lahko tudi priporačate katerega,pri kablu ne bom varčeval) do sky star 2 kartice in konektor za priklop na kartico+ ostali konektorji o katerih nimam pojma,Nosilec za 3 LNB, nosilec stenski 35 cm. Zanima me tudi če priporočaš alps lnb v sredini, kot sem videl na eni od slik za iste satelite kat in informativno zakaj.

Želel bi da mi prilagodite to povpraševanje če sem se kje zmotil ali kaj ni možno, ampak v osnovi je to to kar si želim sploh 3 lnbji in opečnat izgled antene, ker imam isto streho. Prosim če mi tudi izračunate ceno naštetega ali pa mi jo pošljete na moj elektronski naslov.

zanima me tudi če se kasneje odločim za reciever (sprejemnik) ali kar enostavno preklopim kabl iz pcja na reciver ali je treba kaj spremeniti?

hvala

Mitja
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Bomo zrihtali samo povejte za koliko uporabnikov , dam gor četverne , dvojne , enojne LNB ?. Kasneje v nobeni varianti ne bo problemov
Stenski nosilec pa streha ? Boste dali to na dimnik ?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
harrytrep
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Jul 2006, 09:02
Kraj: Benedikt

Odgovor Napisal/-a harrytrep »

Tole kar sem napisal je za en pc ali en TV dajte mi prosim izračunat z Sky star2 kartico in brez, ker še niham med njo in dreambox 500s.

Hvala
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ker je zaradi tega vašega nihanja cena lahko drugačna pri vseh artiklih boste morali biti kar odločni.Računam zraven Dreambox ali ne?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
harrytrep
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Jul 2006, 09:02
Kraj: Benedikt

Izbira sat sistema za pc?

Odgovor Napisal/-a harrytrep »

Odločil sem se za dreambox 500s in ostalo prej navedeno s 3lnbji za 1tv, seveda pa me predvsem zanima cena vsega skupaj, to je brez sky star kartice!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Sem se spravil mal prej računat pa vidim da sem ostal brez Dreambox 500 in kot zanalašč tudi moj dosedanji dobavitelj.Žal se vam opravičujem , ostalo pa seveda lahko še vedno naročite znotraj moje trgovine. Do jeseni jih verjetno ne bom dobil, če jih sploh bom še kdaj imel. Sky kartico pa imam to sem pa 2 krat preveril in ostalo za kar nekaj kompletov :wink:
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
harrytrep
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Jul 2006, 09:02
Kraj: Benedikt

Izbira sat sistema za pc?

Odgovor Napisal/-a harrytrep »

Ok pol pa vse razen dreamboxsa in brez sky stara? Prosim za izračun hvala
harrytrep
Prispevkov: 7
Pridružen: 23 Jul 2006, 09:02
Kraj: Benedikt

Izbira sat sistema za pc?

Odgovor Napisal/-a harrytrep »

sicer pa bom kar sam izračunal hvala in samo informativno za kakšno ceno ste prodajali dreambox 500s?
Odgovori