Posodobitev 1 analogno na 4 digitalno

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Gost ? na email

Posodobitev 1 analogno na 4 digitalno

Odgovor Napisal/-a Gost ? na email »

Pozdravljeni
Sem pred nakupom oz razširitvijo satelitske ampak še prej bi rabil vaš
strokovni nasvet.
Obstoječo sat.napravo že imam ampak le za en televizor, rad bi razširil na 4
televizorje pa me zanima kaj moram kupit da bo to delovalo.

Pa še nekaj tud z televizijsko anteno imam probleme...lovi namereč slabi
signal zato sem se odločil da bi anteno montiral na streho...tud s te strani
bi prosil za vaš nasvet.
V Naprej se vam zahavljujem za vaš strokovni nasvet.
LP
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Sprejem za 4 uporabnike digitalno rešujemo podobno kot za enega ali dva -seveda s primerno opremo- vendar zahteva zaradi specifike sprejema s četvernimi LNB z dveh pozicij (Astra in Hotbird)primerno parabolo in seveda zelo dobre LNB ter stikala DiseQC.Res ni vseeno kaj date v antenski sestav, zato bo najbolje da sestav sestavim jaz .To pomeni tudi odstranitev vsega kar imate.V kolikor želite lahko uporabite zdajšnji analogni sprejemnik kot 4 uporabnik se pravi na novi antenski sistem priključite tri digitalne sprejemnike in starega analognaga.Ali pa tudi ne odločitev je vaša.
Potrebno bo inštalirati nove kable ali pa uporabiti stare v kolikor so pšrimerni .
Da si ne delate stroškov z meritvami za klasiko, priporočam najprej dogovor za montažo satelitske in ob realizaciji le-te se gratis opravijo meritve in se naknadno uredi še klasičen del sistema. Seveda se že ob izgradnji satelitskega dela predvidi vse potrebno za klasiko.
V kolikor ste zainteresirani za predračun za satelitsko vam ga pošljem , vendar morate predhodno sami izbrati sprejemnike , ki jih boste vključili v sistem. Oglejte si jih tu http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... p/cPath/26
Montažo satelitskega sistema 2 SAT za 4 TV, opravim le če ob naročilu storitve naročite vsaj tri satelitske sprejemnike.
V kolikor boste montirali sami mi pač to sporočite da želite vse in primerno in jaz vam bom poslal vso opremo , ki jo potrebujete in ničesar ne bo manjkalo.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori