Satelitski rotor za dva TV

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Gost ? na email

Satelitski rotor za dva TV

Odgovor Napisal/-a Gost ? na email »

Pozdravljeni, imam sat anteno z dvema konverterjema (Astra 1,Hotbird) povezano na 2 TV-ja, in me zanima če se da na to anteno zmontirati sat rotor in kateri bi bil primeren v vaši ponudbi.

LP!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Načeloma to ni funkcionalno in običajno vendar, če je želja se, da vse narediti navsezadnje imam sam podobno konfiguracijo. Celo s quadi za 4 TV so bile želje.
Rešitev je več, precej pa je odvisna od velikosti antene in pa sprejemnikov, ki so vključeni v sistem.

1. če imate sprejemnik s posebnim 12 V izhodom (KAON) inštalirate samo kabel od sprejemnika do rotorja
2.kupite pri meni vmesnik DIGIBOX, ki je neke vrste pozicioner za rotorje DiSEqC iz moje ponudbe in vse ostalo ostane tako kot je bilo.
3.kupite QUAD in povežete vse tako kot je sedaj, rotor, ki ga obračamo po točki 1 in 2 povežemo s quadom in še 4 izhod na četvernem proti drugemu TV preko stikala 4/1 , pri katerem ne potrebujemo dodatni koaksialni kabel temveč vse satelitske transponderje po vseh pozicijah združimo v eno lego , preimenujemo v izmišljen satelit in mu dodelimo Diseqc C ali 3. Seveda ta drugi sprejemnik ne ukazuje rotiranja.Oba TV v tej točki še vedno imata Astro IN Hotbird preko stikal A/B v fiksni varianti.
4.Kupite Quad in nov sprejemnik , inštalirate dodatni kabel ...........

Vsi tile rotorjiso primerni . V kolikor gre za anteno do 95 cm toplo priporočam tegale.

Podobne teme.
viewtopic.php?t=33
viewtopic.php?t=11
viewtopic.php?t=172
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori