Kako povezati SAT kadar TV nima scarta?

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
nicky87t
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 Jun 2008, 13:36

Kako povezati SAT kadar TV nima scarta?

Odgovor Napisal/-a nicky87t »

Pozdravljeni,

Mene zanima kako lahko povežem satelitski sprejemnik, ki ima samo oddajanje preko scart kabla z TV, ki nima scart priključka ampak samo VIDEO IN in AUDIO IN...obstaja kakšen adapter, da bi lahko scart priključek priključila na video in?

Hvala, :)
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

V kolikor ima TV takole vhode se pravi enkrat video in ostalo AUDIO potem vse skupaj zvežemo s posebnim kablom scart scart / 3, 4 ali 6 X chinch.

Za prvega (spodaj na sliki) na 3 x chinch pri katerem sta oba videa združena sem v dvomih ker le- ta funkcionira le pri določenih modelih in smereh, pri ostalih dveh bi pa moralo funkcionirat, s tem da se uporabi le en rumeni Video. Imam jih na zalogi v trgovini pa jih nimam nastavljene

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
nicky87t
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 Jun 2008, 13:36

Odgovor Napisal/-a nicky87t »

ANTENE napisal/-a:Imam jih na zalogi v trgovini pa jih nimam nastavljene
Kaj to pomeni, da jih nimate nastavljenih? Samo ta TV, na kateo bi se priključlo satelitsko ima samo en avdio in in en video in. tle pa so trije priključki. koliko pa stane tak kabel? v kolikšnem času ga lohko pripravite (če sem pravilno razumela)??

HVALA :)
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nimam nastavljene pomeni da jih ne prodajam ker itak malo kupcev ve kaj točno rabi in kaj na kakšno komponento paše. Še sam ko grem k stranki vzamem cel kufer najrazličnejših varijacij teh povezovalnih kablov. Nikoli se ne ve kaj vse prav pride...sploh ko lukenj zmanjka. To da imate vi en video in en audio ni nič hudega bo pač mono. Mislim, da bi vam prišel prav scart / 6 krat chinch. Te stvari niso drage 1 euro do treh, kvalitetnejši pozlačeni pa nekajkrat več. Pri meni je poštnina in provizija predraga stopite za tako malenkost v kakšen velecenter ...
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori