Kakšen sat krožnik, kakšen na avtomatskem motorju??

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Gost

Kakšen sat krožnik, kakšen na avtomatskem motorju??

Odgovor Napisal/-a Gost »

Zanima me kolikšena je najmanša velikost krožnika oz. antene pri sat-TV in kako velikost krožnika vpliva na sprejem signalov.
Hvala za odgovor!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Prednost digitalne satelitske TV je tudi v tem ,da za njen sprejem prek satelita ne rabimo velikih anten vseeno pa je" vaša " 40 cm le premajhna za normalen sprejem programov. Za izvedbo dual z dvema LNB za sprejem z dveh sat pozicij Astra In Hotbird mora biti antena ne glede na izvedbo ali gre za dva posamična LNB ali monoblock konverterja velika vsaj 80 cm. S 40 cm anteno in zelo natančno nastavitev sicer v ugodnih vremenskih razmerah lahko gledamo večino neproblematičnih programov s teh dveh leg vendar vsseno priporočam vsaj 60 cm in seveda usmerjeno proti enemu satelitu . Poglavje zase pa je vaša želja po angleških programih o katerih pa je nekdo že spraševal dneve nazaj. Izbira ni velika, še tisto kar bi bilo zanimivo pa se da sprejemat z večjimi nekatere obvezno s skoraj trimetrskimi antenami.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
msrajn

Odgovor Napisal/-a msrajn »

Odločil sem se za nakup nove antene, zanaima me razlika med PENTA anteno ter Gibertini 85 cm (katera je boljsa ). Antena bo na rotorju!



Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Penta je moja ljubljenka , vendar na motorju ni nobena končala, ker ima druge dobre lastnosti predvsem se zna zaradi barve lepo skriti in ima zelo dobre lastnosti pri dual izvedbi.Glede motorja pa priporočam 100 cm anteno, če pa kupec pravi da je obvezno 85 cm mi je poplnoma vseeno katera je izbrana iz moje ponudbeMorda je za kakšen Kras boljša gibertini zaradi dvojnega vpetja, kar je pa po drugi strani spet brezpredmetno če je motor krhek ipd...Tu je en kup stvari, ki jih kot prodajalec lahko zaupam po drugi strani bi če bi bil pošten ne bi bil z ničemer zadovoljen. Vsaka kombinacija ima kakšno pomankljivost, če ne drugega je antena pretežka in na operacijo kile čakaš menda dlje kot bolnice na Sočine mize.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
msrajn

Odgovor Napisal/-a msrajn »

Ali se da dobit Gibertini 85 grafitne barve?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Gibertini nimam sive , pente sive imam na zalogi.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
msrajn

Odgovor Napisal/-a msrajn »

A pa obstaja siva?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Mislim, da mi ne bo uspelo dobit grafitne gibertini antene.Tudi če obstaja zna biti kakšna težavica , ker imam dobavitelja zelo širokogrudnega , ki mu je najmanjša merska enota "šlepar". Bom povprašal , če je kje kakšna varianta. Vse motorizacije , ki sem jih delal s 85 sem delal s 85, ki je na sliki, ker dela res brezhibnoza svojo velikost. Kaj ne vidite da je drugačne oblike? Da je na glavi potlačena!
še kje kakšen kandidat za koloradobeš (izg.COLORADO BEIGE )?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori