Brezžičeni A/V prenosnik- MAXIMUM system 3 (2,4 GHz)

TV, AV komponente, hišni kini, projektorji, snemalniki, kamere ..
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Najcenejša varianta ker gre samo za eno naročnino je ravno ta brezžični link, pride pa v poštev samo za enega uporabnika.Torej ugasnete v dnevnisobi in z daljincem vred odidete v klet kjer imate fitnes in TV in 220 V brez koaksialneg priključka, satelitskega sprejemnika in nadaljujete z gledanjem TOTAL TV.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

..en dan boste prišli pečeni iz stanovanja. :o Nekaj imate kar dela na 2414 MHz in je verjetno motilo ukaze daljinca. Ali pa je vse skupaj povzročil kabel, ki je tako navit simuliral visokofrekvenčni filter :wink:
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Alko99
Prispevkov: 1
Pridružen: 05 Maj 2008, 19:55

A/V sources

Odgovor Napisal/-a Alko99 »

Na strani 8 v navodilih je zapisano, da je kot vir lahko tudi računalnik. Kako lahko povežem računalnik z Sender enoto, če imam na enem koncu SCART priključek in na drugem TV-out iz grafične kartice?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Poskušajte pri računalničarjih dobiti adapter na eni strani ženski scart na drugi strani tisto kar ima vaš PC. Ne vem kako boste to rešili, zato sem v najinih kontaktih povdarjal da mora imeti naprava možnost povezave s TV s scartom , čeprav se le ta dejansko ne povezuje s TV.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
arxeli
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Okt 2008, 16:40

upc telemach

Odgovor Napisal/-a arxeli »

a delu navedeni adapter tudi z digitalnim sprejemnikom Hanook, ki ga dobiš z dig. UPC televizijo??
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Eni ste prav trmasti in nočete prebrati ali razumeti kar imamo zapisano. Še enkrat . Deluje z vsako napravo ki ima scart izhod s tem namenom da pošilja preko njega video in audio signal proti TV in ima svoj lastni daljinski upravljalnik. Kako se pa ta stvar imenuje in kdo vam jo je dal pa ni važno.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
arxeli
Prispevkov: 2
Pridružen: 24 Okt 2008, 16:40

Odgovor Napisal/-a arxeli »

ANTENE napisal/-a:Eni ste prav trmasti in nočete prebrati ali razumeti kar imamo zapisano. Še enkrat . Deluje z vsako napravo ki ima scart izhod s tem namenom da pošilja preko njega video in audio signal proti TV in ima svoj lastni daljinski upravljalnik. Kako se pa ta stvar imenuje in kdo vam jo je dal pa ni važno.
NE DELUJE.

dela z običajnim TV signalom, dela z dvd playerjem, ne dela z dig. sprejemnikom.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Kako pa je povezana vaša naprava s TV?
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
bbenci2
Prispevkov: 23
Pridružen: 04 Dec 2007, 17:18
Kraj: Moravske Toplice

Odgovor Napisal/-a bbenci2 »

LP

Zanimam se za tale link. Moj konkreten primer je tak, da bi prenašal A-V signal iz Siolovega STB-ja na TV, ki je v hiši čez cesto. Razdalja med obema TV-jema je 20-30m. Zidovi me ne motijo, lahko dam zadeve na teraso v obeh hišah in takrat bi se oba linka lahko tudi "gledala". Zanima me samo ali bi lahko prenos motili mimo vozeči avtomobili? Zanima me tudi ali bo deloval daljinec na daljavo?

Hvala!
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gost »

Pozdravljeni.
Tako kot nekdo z objavo 123 na vaši spletni strani se tudi sam zanimam za Brezžičeni A/V prenosnik MAXIMUM, ki bi ga uporabil za prenos kabelskega TV signala v hiši (in sicer brezžičeno) iz zg. etaže v sp. etažo. Ker moj TV v spodnji etaži nima več priklopa SCART me zanima, kako priklopiti to stvar na HDMI? Kako kvalitetna je slika ter zvok preko te povezave? Zanima me tudi, če je lahko TV na katerega je priklopljen sprejemnik (v zg. etaži) ugasnjen ali pa celo izklopljen, medtem ko v sp. etaži sprejemam signal kabelske TV?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nimamo rešitev na ta način kot razmišljate vi. Zaenkrat je še vedno potrebno imeti zunanji DVB-C sprejemnik, ki ima composite ali scart izhod.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Brezžičeni A/V prenosnik- MAXIMUM system 3 (2,4 GHz)

Odgovor Napisal/-a gost »

zanima me uredaj A/V prenosnik- MAXIMUM system 3 , ako sam dobro razumio on sluzi za bezicni prenos TV signala. Dali to znaci da ako imam antenu negdje na tavanu u kuci da mogu spojiti predajni dio uredaja na antenu i prijemni dio negdje blizu TVa i to je to. Jeli moguce imati vise od jednog prijemnog djela.
Dali vrisite isporuke u hrvatsku i kolika bi bila cijena uredaja i transporta (ako su moje pretpostavke tocne)
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Brezžičeni A/V prenosnik- MAXIMUM system 3 (2,4 GHz)

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

On služi samo za prenos signala iz neke naprave, ki ima svoj kanalnik in scart izhod za RGB signal.. Primer: Vi imate anteno na podstrešju in zraven nje obvezno priključite DVB-T sprejemnik. Na ta sprejemnik priključite oddajnik AV linka ki bo potem prenašal RGB signal proti nekemu TV , ki ima sprejemno enoto AV linka. Istočasno v drugi smeri potujejo ukazi daljinskega upravljalnika. Isto lahko storite s satellitskim sprejemnikom.
te rešitve niso najboljše, so pa dobra rešitev za kakšne začasne primere. Primer: Poleti prestavite TV na teraso in s seboj prenašate samo daljinski upravljalnik DVB-T sprejemnika.
Več smo o tem pisali na viewtopic.php?f=29&t=418&start=15&hilit=av+link

Sicer pa pošiljamo tudi na Hrvaško cene pa niso visoke več na
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori