Na PC imam slabo sliko. Zakaj?

Vse o računalniških televizijskih in radijskih tuner karticah in USB napravah
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Na PC imam slabo sliko. Zakaj?

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

...tu gre za nadaljevanje teme spočete na napačnem mestu....

Oplet je zato da je tam in se ga ne sme rezati stran.
Zadnjič spremenil ANTENE, dne 23 Nov 2006, 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
cdrw
Prispevkov: 5
Pridružen: 22 Nov 2006, 17:33

Odgovor Napisal/-a cdrw »

hmmm,,....in kaj nej naredim. Se enkrat odrezem in potem..??

A mi lahko svetujete kako se sploh pravilno priklopi kabel. Kot sm ze reku, sm zicke in folijo odrezal stran, sredinsko zico pa vtaknil v tisto glavo. Vem, da nebi smel odrezati zic....kaj naj z njimi naredim??Pa s folijo??Pac se nism izobrazelva na tem podrocju, zato mi je to tuje!! Mi lahko napisete pravilen postopek, da zacnem od kablov in potem naprej....mogoce do ojacevalnika. Stvar je pa se taka. Sm iz Bežigrada - LJ. Mam dve anteni (ribja kost) ena obrnjena proti dolenjski, ena proti gorenjski (pojma nimam kam, k je to en drug montiru). Kabla da Tv-ja je ene 10 m potem je razdelilec in se 15 m do računalnika (TV turner). Na TV-ju je slika lahko recem zlo dobra (problem je samo kanal A, pa slo II je malo dvojna) na računalniku pa je se pojavlja sneg, oz. snezne crte na POP TV, pa take posevne crte pri TV3. Ko kabel zacnem premikat pri računalniku, se slika popravlja, utiči pri TV-ju so vsi OK, tm ni napake, se pravi nekaj prihaja iz računalnika, neke motnje. Je to mozno zadusiti oz. izboljsat ali pa bi bilo mogoce pametneje da bi kupil zunanji TV turner za priklop direkt na monitor?? Hvala!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Odrežete nekaj cm olupite tako kot je spodaj, oplet počešete nazaj nad bel plašč, pri tem pazite da se noben lasek opleta ne dotika sredinskega vodnika

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori