Nimam več dostopa do vseh tem

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Nimam več dostopa do vseh tem

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Ivo š in še nekateri podobno mi pišete:

Zdravo!
Ponovno se oglašam v vezi dostopa do Podpor za Total TV na Tablah.Še vedno nimam dostopa.Ob kliku na temo se mi pojavi sporočilo,da je ta tema le za KUPCE OPREME in da se naj vključim v skupino????(KATERE
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.
Tabla je del moje dejavnosti, nikakor pa ne disocirani oddelek karitasa ipd.

In če tam recimo barvam frulice monobloka ali kažem slike nosilcev LNB da bo novi kupec vsaj v začetku imel malo pomoči jih pač barvam in slikam za njega da lažje usposobi to kar je pri meni nabavil, ne pa da nekdo to potem trosi kot seme svojih dognanj in znanj.
Tudi prispevke naših članov ne dovolim da se raznaša ne da bi se napisalo kdo je avtor in če se on pri tem ne strinja.

LP Matjaž Z.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

ANTENE napisal/-a:Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.
Tabla je del moje dejavnosti, nikakor pa ne disocirani oddelek karitasa ipd.

In če tam recimo barvam frulice monobloka ali kažem slike nosilcev LNB da bo novi kupec vsaj v začetku imel malo pomoči jih pač barvam in slikam za njega da lažje usposobi to kar je pri meni nabavil, ne pa da nekdo to potem trosi kot seme svojih dognanj in znanj.
Tudi prispevke naših članov ne dovolim da se raznaša ne da bi se napisalo kdo je avtor in če se on pri tem ne strinja.

LP Matjaž Z.
Sem pa ostal zvest Tablam in jih z veseljem pregledujem :D,
kljub temu,da si me Totalno izključil iz TOTALA :oops: :roll:
..pa lep pozdrav iz Prlekije :D :D
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

Ivoš napisal/-a:
ANTENE napisal/-a:Zaradi kopiranja določenih vsebin na druge spletne strani ne da bi se pri tem navajalo avtorja ali izvor, kljub opozorilom v preteklosti , ko sem celo celo Tablo zaklenil, sem tokrat ponovno nekaterim onemogočil dostop do podpore nekaterim pa na vso Tablo. V kolikor je kakšno vprašanje okrog opreme ga lahko postavite kar v odprtih temah.
Tabla je del moje dejavnosti, nikakor pa ne disocirani oddelek karitasa ipd.

In če tam recimo barvam frulice monobloka ali kažem slike nosilcev LNB da bo novi kupec vsaj v začetku imel malo pomoči jih pač barvam in slikam za njega da lažje usposobi to kar je pri meni nabavil, ne pa da nekdo to potem trosi kot seme svojih dognanj in znanj.
Tudi prispevke naših članov ne dovolim da se raznaša ne da bi se napisalo kdo je avtor in če se on pri tem ne strinja.

LP Matjaž Z.
Sem pa ostal zvest Tablam in jih z veseljem pregledujem :D,
kljub temu,da si me Totalno izključil iz TOTALA :oops: :roll:
..pa lep pozdrav iz Prlekije :D :D
Kak naivnež sem,misleč,da se bo tvoja duša omehčala in dovolila ponovno pristop vsem temam..Ne vem sicer s čim sem zaslužil kazen,ampak...Osel gre enkrat na led!! :D :D
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

.. ker je večina prispevkov preživeta, neaktualna, zaradi zaostrovanja distribucijske politike TOTAL TV tudi zame neprimerna, za nekatere nekateri prispevki tudi zavajajoči zaradi sprememb pri prodaji in še zaradi morje ostalih vzrokov so teme zaprte za večino članov. Navsezadnje lahko po datumih zadnjih objav vidite da se tam nič ne dogaja.
Mislim pa da imate vseeno odprto podporo pri sprejemnikih TOTAL TV.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

ANTENE napisal/-a:.. ker je večina prispevkov preživeta, neaktualna, zaradi zaostrovanja distribucijske politike TOTAL TV tudi zame neprimerna, za nekatere nekateri prispevki tudi zavajajoči zaradi sprememb pri prodaji in še zaradi morje ostalih vzrokov so teme zaprte za večino članov. Navsezadnje lahko po datumih zadnjih objav vidite da se tam nič ne dogaja.
Mislim pa da imate vseeno odprto podporo pri sprejemnikih TOTAL TV.
Se strinjam..Hvala! :D
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Matjaž jst bi pa rad dodal nekaj na listi programov pa nimam več dostopa :?:
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

Deniss napisal/-a:Matjaž jst bi pa rad dodal nekaj na listi programov pa nimam več dostopa :?:
Te tvoje prispevke tudi jaz pogrešam...ni se treba matrat s sprejemnikom :D
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Ja najboljše bi bilo, da bi se dalo to listo nekam da jo vsi vidijo
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

Deniss napisal/-a:Ja najboljše bi bilo, da bi se dalo to listo nekam da jo vsi vidijo
Matjaž,na tebi je! :lol:
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Odprto na starem mestu pišite in rišite
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Deniss
Prispevkov: 137
Pridružen: 20 Jun 2006, 16:52
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a Deniss »

Hvala :)
Clarke 5000 HD C.... + TOTAL
Slika Slika
IvoĹ 
Prispevkov: 13
Pridružen: 27 Dec 2006, 19:28
Kraj: Prlekija
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a IvoĹ  »

Deniss napisal/-a:Hvala :)
Tudi v mojem imenu :D :D
Sedaj pa je na tebi Denis...obnovi listo ..hehe :lol:
Odgovori