Slovenska TV PIKA ponovno na Hotbirdu

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Slovenska TV PIKA ponovno na Hotbirdu

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Slovenska TV PIKA ponovno oddaja nekodirano preko satelita Hotbird.
Kupci mojih sprejemnikov, če imate težave z namestitvijo programa poglejte v temo "Podpora kupcem"

Slika
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

V tej temisem že pred dnevi opisal postopek za Eurosport .Za TV PIKO je zadeva enaka samo drugi satelit in parametri , ki jih vidite na fotostrelu.
Posebno dovoljenje za obisk"Podpora za kupce" vam je dano.

PS Hhrati se vam in vsem ostalim opravičujem, ker sem obvestilo po e pošti poslal pomotoma na zelo šlampast in nerazumen način ,tako da se vsi prejemniki pri vseh vidite ali vidimo,.Prosim . če ne pošiljate nazaj nikakršnih sporočil in mojo pošto takoj zbrišite zaradi nadaljne distribucije nazaželjene pošte.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Tv Pika bo na satelitu oddaja samo 3-7 dni, ker Madžari testirajo sprejem s satelita HELLSAT na HOTBIRD. Zato se ne veselite prehitro. Direktor TV Pike g. Stane Grah, namreč sploh ni vedel, da njegov program oddaja na hotbirdu, ker samo za testiranje.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Z mojega vidika ne gre za veseljačenje, izkoristim pač vsako priložnost da nekomu pokažem le za trenutek, kako kašen program izgleda . In to v tem primeru je TV PIKA, za katero sam raje vidim , da je tam kjer je, to je na Hellasu, kamor večina običajnih krožnikov ne cilja. Morda pa se nekdo ob pogledu na ta slovenski satelitski program , ki mu je sedaj dostopen , le finančno razneži in me pokliče da mu namestim vse skupaj na motor ali dodatno satelitsko parabolo.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
mburge1
Prispevkov: 69
Pridružen: 11 Dec 2005, 09:31

Odgovor Napisal/-a mburge1 »

Ja normalno. Samo povedal sem, kako je s tem. Sicer pa je motor zelo dobra rešitev. Ker poleg Pike in potem TV
camaro
Prispevkov: 16
Pridružen: 22 Nov 2005, 07:36

Odgovor Napisal/-a camaro »

Na hotbirdu ni več TV pike...vsaj na omenjeni frekvenci ne...
janja
Prispevkov: 27
Pridružen: 08 Okt 2005, 18:24

Odgovor Napisal/-a janja »

Žal je bilo samo testno oddajanje, tako da je ni več na nobeni frekvenci na HB, bo treba na 39E :(
Odgovori